اشتراک گذاری

تعمیر آسانسور در تهران

تعمیر آسانسور در تهران اهمیت بسیار زیادی دارد؛ چرا که هیچ کس دوست ندارد پس از یک روز کاری سخت و طولانی با یک آسانسور خراب مواجه شده و به اجبار از پله ها بالا برود. سهل انگاری در این زمینه و بی توجهی به نواقص آسانسور می تواند عواقب بسیار بدی را برای کاربران به همراه داشته باشد. از این رو تهران کمک توصیه می کند که در بازه‌ های زمانی منظم اقدامات لازم برای سرویس آسانسور  انجام گیرد.

تعمیر آسانسور در تهران

بهترین مرکز تعمیر آسانسور در تهران

آسانسور یک دستگاه پیچیده است که از قطعات مختلف تشکیل شده است. از آنجا که این تجهیزات به طور مداوم و روزانه مورد استفاده قرار می گیرند، طبیعی است که دچار خرابی شوند. تعمیر آسانسور در تهران توسط تکنسین های با تجربه و ماهر مجموعه تهران کمک باعث می شود که در وقت و هزینه های جاری خود تا حد زیاد صرفه جویی نمایید.

ایرادات رایج در آسانسور

1- زمان انتظار طولانی مدت

چنانچه آسانسور قدیمی باشد، اغلب کاربران مدت زمان زیادی منتظر می مانند، تا آسانسور به طبقه مورد نظر برسد. در چنین مواردی تکنسین های با تجربه مجموعه تهران کمک با جایگزین کردن یک تابلوی جدیدتر عملکرد آسانسور را بهبود می بخشند.

2- توقف ناگهانی آسانسور

یکی دیگر از مواقعی که تعمیر آسانسور در تهران ضروری به نظر می رسد توقف ناگهانی دستگاه است. این مشکل به دلیل خطاهای الکتریکی و عدم تنظیم زمان بندی اتفاق می افتد. برای پیشگیری از آن نیز ضروری است که یک برنامه منظم برای سرویس و نگهداری آسانسور وجود داشته باشد. به این منظور می‌توانید از کارشناسان مجموعه تهران کمک بخواهید که هر چند وقت یک بار تجهیزات مربوط به آسانسور را سرویس نمایند.

3- بالا رفتن دمای داخل کابین

بعضی مواقع کاربران متوجه می‌شوند که دما در داخل کابین آسانسور به طور غیر عادی بالا می رود. این مشکل به دلیل اختلال در عملکرد سیستم تهویه ایجاد می گردد. چنانچه سیستم خنک کننده آسیب ببیند، امکان دارد که درجه حرارت در قسمت درایو آسانسور حتی به ۱۰۰ درجه نیز برسد. در چنین شرایطی عملکرد کل سیستم به هم می خورد.

به طور کلی دمای مطلوب برای عملکرد بهینه آسانسور چیزی بین ۵ تا ۴۰ درجه سانتیگراد است. چنانچه دما از این بازه پایین تر یا بالاتر برود، باید اقدامات لازم برای تعمیر صورت گیرد.

4- از کار افتادن موتور آسانسور

در مواقعی که موتور روشن نمی شود، تعمیر آسانسور در تهران حتما باید توسط یک تکنسین با تجربه و ماهر انجام شود. در چنین مواردی به احتمال زیاد بخش هایی از مدار الکترونیکی دستگاه قطع شده است. بنابراین کارشناسان تهران کمک نخست کلیه مدارهای الکترونیکی مانند کلید و پریزها، دو شاخه ها، سیم های رابط و غیره را بررسی کرده و نقص ها را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف می کنند.

5- باز نشدن درب آسانسور

گاهی اوقات کاربران با مشکلاتی نظیر باز نشدن درب در یک طبقه خاص مواجه می شوند. این مسئله هنگامی اتفاق می افتد که بین کمان درب باز کن و دستگیره قفل طبقه فاصله ایجاد شده باشد. در نتیجه کمان قادر نیست قفل درب را به عقب ببرد و آن را باز کند.

6- تعمیرات مربوط به تابلو فرمان آسانسور

از آنجا که تابلو فرمان یکی از قسمت های مهم و حساس است، نصب صحیح و اصولی آن اهمیت بسیار زیادی دارد. چنانچه نصب به این قطعه به درستی انجام نگیرد، ممکن است که حتی موجب خرابی خود تابلو فرمان نیز شود. تکنسین های مجموعه تهران کمک به دلیل آشنایی کامل با علائم عیب یابی تابلو فرمان به راحتی و در مدت زمانی کوتاه نواقص سیستم برطرف می کنند.

7- شنیدن صدای غیر متعارف از آسانسور

اگر سر و صدای ناجور و بیش از حد از آسانسور شنیدید، این مشکل می‌تواند به دلیل خوردگی کفشک کابین، شل شدن قطعات، استاندارد نبودن کابین، به هم خوردن تنظیمات مربوط به پاراشوت و غیره به وجود آمده باشد. در مواردی حتی ممکن است که صدای آژیر نیز شنیده شود.

جدی گرفتن این علائم و تعمیر آسانسور در تهران نقش مهمی در حفظ امنیت کاربران دارد. بنابراین توصیه می‌شود که در اسرع وقت با کارشناسان مجموعه تهران کمک تماس بگیرید، تا برای تعمیر به محل مورد نظر اعزام شوند.

8- تغییر در سرعت آسانسور

هنگامی که متوجه شدید سرعت آسانسور از حد استاندارد بیشتر یا کمتر شده است، نشان می دهد که یکی از قطعات به درستی کار نمی کند. سرویس و نگهداری به موقع تجهیزات می تواند از چنین مشکلاتی پیشگیری کند.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *