اشتراک گذاری

درام دستگاه کپی کانن

در میان سایر قطعات دستگاه کپی یکی از حساس ترین قطعات،  درام این دستگاه می باشد. درام دستگاه کپی کانن یکی از قطعات مشتریک میان این دستگاه و پرینتر ها می باشد،  عملکرد این قطعه در هر دو دستکاه یکسان است. درام دستگاه کپی کانن معمولا تحت تاثیر عواملی مثل وجود منگنه در کاغذی که برای کپی گذاشته شده دچار اختلال می شود به طوری که منگنه بر روی درام کشیده می شود و خط و خطوطی را بر روی درام ایجاد می کند.

این خراشیدگی در کپی های بعدی تاثیر گذار بوده و برگه ی چاپ شده را با خطوط اضافه همراه می کند. در صورت مشاهده خطوط اضافه بر روی برگه ی کپی شده یکی از احتمالات موجود آسیب دیدگی درام می باشد. در صورت بروز هر گونه خرابی در دستگاه کپی بهترین کار مراجعه به واحد رسمی تعمیرات دستگاه کپی می باشد. در ادامه به تعمیر درام و بررسی زمان تعویض درام کپی کانن می پردازیم.

درام-دستگاه-کپی-کانن

تعمیر درام دستگاه کپی کانن

تعمیر درام به دلیل حساسیت بالای این قطعه لازم است تنها توسط متخصصان انجام شود. در اغلب موارد درام قابل تعمیر نیست بلکه لازم است در صورت خرابی با یک نمونه ی اورجینال جایگزین شود. یکی از عواملی که کارکرد این قطعه را دچار اختلا می کند و نیاز به تعمیر درام دستگاه کپی کانن را افزایش می دهد استفاده ی بیش از حد از دستگاه کپی می باشد.

هر دستگاه کپی به طور پیش فرض دارای توان مصرفی تعریف شده ای می باشد. در  صورتی که استفاده از این دستگاه بیش از میزان مشخص شده باشد قطعات دچار اختلال شده و به تعمیرات نیاز دارند.

تعمیرات دستگاه کپی کانن

تعمیرات دستگاه کپی کانن در این واحد توسط متخصصان مجرب انجام می شود. بهره مندی از کارشناسان حرفه ای در این مجموعه سبب شده تا فرآیند تعمیرات با سرعت و دقت بالایی انجام شود. دسترسی این واحد به تمامی ابزارآلات مورد نیاز برای تعمیرات سبب شده تا انواع عیوب دستگاه کپی در این واحد قابل تعمیر باشند.

شما می توانید با مراجعه به این واحد تمامی خدمات مورد نیاز خود در خصوص تعمیرات انواع دستگاه کپی را دریافت کنید. تعویض قطعات شکسته و یا سوخته دستگاه کپی و جایگزینی آن ها با نمونه های اورجینال از تخصصی ترین خدماتی است که در این واحد انجام می شود.

تعمیرات کانن

واحد تعمیرات کانن با بهره مندی از برترین متخصصان و اختصاص واحد های مجزا برای تعمیرات می تواند دستگاه شما را به خوبی تعمیر کند. تمام قطعات مورد استفاده در زمینه ی تعمیرات و همچنین تعویض آن ها دارای ضمانت اورجینال می باشد. دستگاه های معیوب بعد از تعمیرات برای متقاضیان تست شده و کاملا سالم به شما تحویل داده می شود.

تعمیرات کانن در این مرکز توسط کارشناسان زبده و برترین مهندسان انجام می شود. بهره مندی این مرکز از به روز ترین تجهیزات باعث ارائه بهترین خدمات در بالاترین سطح کیفی شده است. تعمیرکاران این مجموعه توانایی لازم برای تعمیر انواع محصولات کانن را دارند.

نمایندگی کانن

نمایندگی کانن با تحقق شعار تضمین کیفیت و مشتری به انتخاب اول کاربران بدل شده است. نمایندگی کانن در بخش های فروش و پس از فروش خدمات ارائه می کند. استفاده از مشاوران در این نمایندگی به خریداران کمک می کند تا خرید آگاهانه تری داشته باشند. هدف اصلی نمایندگی کانن جلب رضایت مشتریان می باشد.

این نمایندگی خدمات تعمیرات را با بهره مندی از به روز ترین تجهیزات ارائه می کند. نمایندگی کانن تمام محصولات تولید شده توسط این کمپانی را به فروش می رساند. شما کاربران گرامی می توانید جهت تهیه ی این محصولات به نمایندگی رسمی کانن مراجعه کنید.

4/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩