اشتراک گذاری

تعویض گلس تبلت دل

گلس تبلت از این جهت برای کاربران گوشی و تبلت های مختلف، مهم است که باعث پیشگیری از وارد شدن صدمات مختلف به صفحه لمسی گوشی و تبلت می شود. در واقع این لایه محافظ در صورت وارد شدن هر گونه خش خوردگی و ضربه، تنش وارد شده را مهار کرده و مانع رسیدن این تنش به صفحه حساس تاچ می شود. می دانیم که در صورت آسیب دیدن تاچ گوشی و تبلت، یا گوشی را کاملا از دست می دهیم، و یا متحمل هزینه های تعمیر زیادی خواهیم شد. از این رو برای جلوگیری از وارد شدن این خسارات و افزایش طول عمر گوشی های تلفن، سازندگان از محافظ های صفحه نمایش بهره برداری کردند. این صفحه های نازک شیشه ای راز سالم ماندن تاچ های گوشی هستند که اخیرا بر روی صفحات تاچ نصب می شوند.

نصب درایور صدای لپ تاپ

گلس تبلت چیست؟

در واقع گلس هایی که امروزه می توانیم از مراکز فروش لوازم جانبی تهیه کنیم و به راحتی توسط خود کاربر بر روی صفحه نمایش قابل نصب است، گلس محافظ تلفن همراه است که جنس آن از از پلی اتیلن ترفتالات  polyethylene  terephthalate (PET)و یا ترموپلاستیک پلی یورتانthermoplastic polyurethane (TPU)  این گلس ها در صورت خراب شدن به راحتی قابل عوض کردن هستند.

بحث اصلی که در این مطلب به آن پرداخته می شود، گلس گوشی و تبلت است. باید توجه کنید که تفاوت این گلس با آنچه که در پاراگراف پیشین بیان شد، در جنس و کارایی آن است. گلس گوشی و تبلت تهیه شده از شیشه های تمپر شده است که در ضخامت های چند برابری نسبت به نمونه پلاستیکی آن تولید می شوند. این شیشه های تمپر شده دارای ضخامتی در محدوده 0.3 تا 0.5 میلی متر هستند. این ویژگی ها یک لایه مقاوم ایجاد کرده اند که مانع از وارد شدن صدمات مختلف بر سطح صفحه لمسی می شوند.

نحوه تعویض گلس تبلت دل

گلس شیشه ای در حین ساخت تبلت بر روی صفحه لمسی پرس شده است. در صورت وارد شدن صدمات سنگین بر صفحه تبلت، این شیشه با فدا کردن خود مانع از آسیب رسیدن به صفحه اصلی می شود. حال در صورت شکسته شدن این گلس چه می توان کرد؟ مراکز تخصصی تعمیر تبلت با استفاده از تجهیزات ویژه اقدام به تعویض گلس تبلت نموده و گلس جدید را جایگزین می کنند. توجه داشته باشید که تعویض گلس تبلت با آنچه که ما از تعویض گلس در نظر داشتیم متفاوت است. در واقع گلس محافظ به راحتی قابل تعویض است. اما تعویض گلس تبلت باید به دست متخصص تعمیر تبلت انجام گیرد.

نمایندگی تعمیر تبلت دل

نمایندگی تعمیر تبلت دل مرکز سخت افزار ایران از حضور اساتید خبره در تعمیر قطعات دیجیتال بهره می برد. این متخصصان با در اختیار داشتن جدید ترین ابزار روز، اقدام به تعمیر و بازیابی دستگاه های تخریب شده شما عزیزان می کنند. نمایندگی های مختلف مرکز سخت افزار ایران، مجموعه عظیمی هستند که، توانایی ارائه خدمات تعمیر در زمینه های مختلف از جمله تعمیر تبلت دل و تعویض گلس تبلت دل را دارند. اعتماد شما مشتریان عزیز مایه دلگرمی و افتخار ماست.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩