اشتراک گذاری

آموزش تنظیمات اولیه تبلت دل

اگر از آن دسته از کاربران مبتدی هستید که به تازگی تبلت خریداری کرده‌اید اما دقیقاً نمی‌دانید باید از کجا شروع کنید و چه تنظیماتی را به عنوان تنظیمات پایه بر روی آن اعمال کنید ادامه این مطلب آموزشی را دنبال کنید تا با تنظیمات اولیه تبلت دل ، نحوه اجرای آن‌ها و تعمیرات تبلت دل آشنا شوید.

آموزش تنظیمات اولیه تبلت دل

تنظیمات اولیه تبلت دل

راه‌اندازی تبلت دل

در اولین مرحله از آموزش تنظیمات اولیه تبلت دل لازم است که سیم کارت خود را درون تبلت قرار دهید و سپس آن را روشن کنید. البته درصورتی که تبلت شما دارای مکان قرارگیری کارت حافظه است می‌توانید همراه با سیم کارت، کارت حافظه خود را نیز درون تبلت قرار دهید و سپس آن را روشن کنید. 

توجه داشته باشید درصورتی که سیم کارت شما PIN داشته باشد پس از روشن شدن تبلت کادری به شما نمایش داده می‌شود که از شما رمز سیمکارتتان را می‌خواهد از این‌رو در این مرحله باید رمز سیم کارت خود را وارد کنید.

ساخت حساب کاربری در گوگل

همانطور که می‌دانید برای استفاده از سرویس‌های گوگل و دانلود نرم‌افزار و بازی از فروشگاه Google Play باید یک حساب کاربردی در گوگل داشته باشید. از این‌رو پس از اینکه تنظیمات ابتدایی اینترنت را انجام دادید از شما خواسته می‌شود که اگر حساب کاربری دارید به آن متصل شوید و درصورتی که حساب کاربری ندارید، یک حساب کاربری بسازید. برای ساخت حساب کاربری در گوگل تنها کافی است که چند مرحله ساده که شامل وارد کردن نام کاربری و رمز عبور است را پشت سر بگذارید.

تنظیمات اینترنت تبلت دل

در این مرحله از آموزش تنظیمات اولیه تبلت دل نوبت تنظیمات اینترنت است. درصورتی که شما از شبکه Wi-Fi استفاده می‌کنید می‌توانید نام شبکه Wi-Fi خود را از میان اسامی شبکه‌هایی که در اطراف شما فعال هستند و نمایش داده می‌شوند انتخاب کنید و سپس رمز عبور آن را وارد کرده و Connect را انتخاب کنید.

تنظیمات اینترنت تبلت دل

تنظیم زبان تبلت دل

و حالا نوبت به انتخاب زبان است. در این مرحله لیستی از زبان‌ها به شما نمایش داده می‌شود که به صورت پیش‌فرض زبان انگلیسی انتخاب شده است اما شما می‌توانید برای تغییر زبان تبلت دل از لیست زبان‌هایی که به شما نمایش داده می‌شود، زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

نصب برنامه بر روی تبلت دل

اکنون با اتمام مراحل آموزش تنظیمات اولیه تبلت دل نوبت به نصب برنامه بر روی تبلت است. شما می‌توانید هر برنامه‌ای که به آن نیاز دارید را از فروشگاه Google Play دانلود و بر روی تبلت خود اجرا کنید. البته زمانی که هر دیوایسی به ویژه تبلت را خریداری می‌کنید با نرم‌افزارهای پیش‌فرضی روبه‌رو می‌شوید که بر روی تبلت شما نصب شده است و می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده کنید.

نصب برنامه بر روی تبلت دل

نمایندگی دل

نمایندگی دل علاوه‌بر ارائه خدمات مربوط به فروش انواع محصولات دل، سرویس‌های مرتبط با تعمیر و بهسازی انواع محصولات دل را به صورت کاملا حرفه‌ای به مشتریان خود ارائه می‌دهد. درصورتی که قصد خرید یا تعمیر هر یک از محصولات کمپانی دل را داشتید می‌توانید به شعبه‌های مختلف این مرکز در تهران  و کرج یا شهرستان های دیگر مراجعه کنید. همچنین کاربران علاقه مند به تعمیرات تبلت می توانند از کلاس های آموزشی این مرکز در واحد آموزش تعمیر تبلت دل بهره مند شوند.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩