اشتراک گذاری

مشکلات تصویر لپ تاپ دل

لپ تاپ های دل تاکنون، از لحاظ قدرت و کیفیت سخت افزاری و نرم افزاری، عملکرد قابل توجهی را از خود به نمایش گذاشته اند. یکی از ویژگی های مثبت این لپ تاپ ها را میتوان کیفیت بالای مانیتور و تصویر آن ها دانست. علی رغم کیفیت بالای لپ تاپ های دل، این تجهیزات هم ممکن است به دلایل متعددی، با مشکلات تصویر مواجه شوند.

برخی از این مشکلات، شامل به هم ریختگی تصویر در لپ تاپ، آبی بودن تصویر در لپتاپ ، ارور ۸ بوق پیاپی، عدم نمایش کلی تصویر، سیاه شدن تصویر، تار بودن تصویر نمایش داده شده و … خواهد شد. وقوع این اختلالات اگر چه در لپ تاپ های دل، با احتمال کمتری همراه است، اما نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل ، توجه ویژه‌ای را به عیب‌یابی و تعمیر آن‌ها، معطوف ساخته است. چنانچه شما عزیزان نیز شاهد بروز هر یک از مشکلات تصویر لپ تاپ دل در دستگاه خود بوده اید، می‌توانید با مراجعه به شعب نمایندگی دل ، از تعمیر صحیح آن اطمینان حاصل نمایید.

هنگ کردن تبلت ایسر

تعمیر بهم ریختگی تصویر لپ تاپ دل

یکی از مشکلات تصویر لپ تاپ دل، همانطور که گفته شد، بهم ریختگی این تصاویر است. بروز چنین اشکالاتی در دستگاه دل به دلیل اختلالات گرافیکی در دستگاه است. این اختلالات به ویژه در مدل DELL Inspiron N5010  بسیار رایج و متداول است زیرا این دستگاه حرارت بسیار بالایی در حین کار تولید می‌کند و همین امر خرابی گرافیک آن را پس از ۲ تا ۴ سال سبب می‌گردد. در چنین شرایطی راه حل رایج تعویض چیپست گرافیک بصورت new brand است تا دستگاه حالت طبیعی خود را بازیابد. در نظر داشته باشید که تعویض چیپست گرافیک پروسه‌ای طولانی و زمانبر و نیازمند بررسی های کارشناسی است. کارشناسان نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل، قادرند چنین مشکلی را در حداقل زمان برطرف کنند.

مشکل نمایش خطوط رنگی افقی در لپ تاپ دل

یکی دیگر از مشکلات تصویر لپ تاپ دل را میتوان نمایش خطوط مزاحم رنگی در تصویر دانست که اغلب به صورت افقی نمایش داده می‌شوند. این اختلال اگر چه به ندرت اتفاق می افتد، اما رسیدگی به آن، لازم است در اولویت کاری نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل قرار گیرد. علل ایجادکننده‌ی این  اشکال غالباً خرابی CPU و یا چیپست PCH گزارش شده است که این برآورد حاصل آنالیز و بررسی لپ تاپ هایی است که دچار این اشکال بوده اند. یکی از خدمات ویژه‌ی واحد تعمیرات لپ تاپ دل، عیب یابی دقیق و تعمیر این مشکل است.

مشکل سیاه شدن تصویر لپ تاپ دل

یکی دیگر از مشکلات تصویر لپ تاپ دل، سیاه شدن آن است. این اختلال عموماً به دلایل بسیاری رخ می دهد و بیشتر کاربران پس از نصب ویندوز ۱۰ در لپ تاپ دل خود، با این مشکل رو به رو می شوند. رفع مشکل سیاه شدن صفحه لپ تاپ دل تنها باید توسط متخصصان بررسی و تعمیر شود. سوختگی پیکسل ها یکی از رایج ترین عواملی است که به صورت تک نقطه ای و یا سیاهی کلی صفحه نمایش لپتاپ به وجود می آید. علاوه بر این باز و بسته کردن های مداوم لپ تاپ هم میتواند در بروز چنین اختلالی سهیم باشد. نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل، عیب یابی و تعمیر چنین اشکالی را به صورت تخصصی در اختیار کاربران قرار میدهد.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل با سال ها تجربه در عیب یابی و تعمیر انواع لپ تاپ ها، به یکی از معتبر ترین و استاندارد ترین مراکز تعمیرات لپ تاپ دل بدل شده است. کاربران و مراجعین به این نمایندگی ، امکان بهره مندی از سرویس ها و امتیازات بسیاری دارند. نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل ، برای حفظ و افزایش رضایت کاربران گرامی خود، تمامی خدمات پشتیبانی از لپ تاپ های دل را با ارائه ی گارانتی های معتبر و مدت دار، در اختیار کاربران عزیز قرار میدهد. از دیگر مزایای مهم نمایندگی لپ تاپ دل، ارائه ی این خدمات، در شعب مختلف تهران، کرج و شهرستان‌هاست.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

تعمیر موبایل به همراه گارانتی خدمات
تعمیر موبایل (تهران،کرج،مشهد و سایر شهرستان ها)