اشتراک گذاری

نصب کولر گازی

امروز میشه با گرم تر شدن هوا، نیاز به خرید و نصب کولر گازی رو بیشتر از قبل احساس کرد. کولرهای گازی گذشته بیشتر تو مناطق جنوبی نشین کشورمون استفاده میشدن، اما حالا اکثر مناطق برای زندگی در هوای مطبوع تر، کولرهای گازی رو بیشتر میپسندن. یکی از کمپانی های معروف و بزرگ که سال هاست در حال طراحی و تولید کولرهای گازی هستتش، کمپانی شارپه. کولرهای گازی شارپ، تنوع و قدرت زیادی در تولید هوای خنک دارن.

استفاده و نصب کولر گازی شارپ به اداره و شرکت ها محدود نمیشه. بسیاری از منازل هم از یک یا چند کولرگازی شارپ برای تولید هوای مطبوع استفاده میکنند. همون طور که گفته شد کولرهای گازی شارپ انواع مختلفی دارن. یکی از مهم ترین ملاک های تقسیم بندی این تجهیزات، ظرفیت اون هاست.

ظرفیت کولر گازی Sharp نسبت مستقیمی با مقدار سرما و یا حتی گرمایی داره که این دستگاه تولید میکنه. توصیه میشه قبل از اقدام به خرید و نصب کولرگازی شارپ ، سعی کنید با ویژگی های مهمی مثل تک فاز بودن یا نبودن برق مصرفی دستگاه و آمپر برق اون آشنا بشید.

لازمه بدونید که کولرهای گازی ایستاده از برق سه فاز استفاده میکنن و مصرف برق بیشتری دارن. مراحل نصب کولر گازی شارپ از نوع ایستاده راحت تره و لوله کشی نیاز نداره. در ادامه ی مقاله برخی از نکات مهم در این مورد رو با هم بررسی میکنیم.

نصب کولر گازی

محل نصب کولر گازی شارپ رو چطور انتخاب کنیم ؟

نصب کولر گازی Sharp قبل از هر چیز نیاز به انتخاب محل مناسب داره. توصیه میشه تو انتخاب این محل از نصاب های حرفه ای ما کمک بگیرید. نکته های مهمی تو این انتخاب تاثیر دارن. محل نصب کولر گازی Sharp نباید بالای شوفاژ یا بخاری باشه. بهتره اون محل رطوبت کمتری نسبت به بقیه جاهای سالن داشته باشه.

نکته ی مهم دیگه ای که باید بهش توجه کنیم، اینه که محل نصب رو طوری انتخاب کنیم که اگر کولرگازی به هر دلیلی خراب شد و لازم بود پنل داخلی اون تعمیر یا تعویض بشه، این امکان برای تعمیرکار و نصاب وجود داشته باشه.

نصب کولر گازی شارپ چه ابزاری نیاز داره  ؟

برای نصب کولر گازی شارپ ابزاری لازمه که هر نصابی باید همراه خودش داشته باشه. از مهم ترین این وسیله ها میتونیم لوله ی مسی، پرچ کن یا لاله کن، منیفولد سرویس، مولتی متر، پمپ وکیوم، ترمومتر، مانومتر و دستگاه فنر خم کن لوله ی مسی رو نام ببریم. نبودن هر کدوم از این وسیله ها میتونه دقت و کیفیت کار رو با مشکل روبرو کنه.

تعمیر شیر برقی کولر گازی با کمترین هزینه !

هزینه ی نصب کولر گازی شارپ چقدره ؟

یکی از مهم ترین اصولی که نمایندگی کولر گازی شارپ به اون پایبنده، رضایت و اطمینان مشتریان عزیز خودشه. به خاطر همین موضوع و در نظر داشتن اوضاع اقتصادی کشورمون در یک سال اخیر این مجموعه هزینه ی نصب کولر گازی Sharp رو افزایش نداده. ثابت نگه داشتن قیمت ها و سود کمتر، دلیل مهم بود تا کاربران عزیز، این نمایندگی رو برای دریافت خدمات نصب کولر گازی Sharp، انتخاب کنن. شما عزیزان هم میتونید با برقراری تماس با دفاتر ما، از رنج قیمت ها به صورت دقیق با خبر بشید.

نمایندگی کولر گازی شارپ

از مهم ترین خدماتی که نمایندگی کولر گازی Sharp در اختیار مشتریان و کاربران خودش قرار میده، میتونیم به نصب کولرگازی شارپ اشاره کنیم. البته این خدمات فقط مخصوص کولر گازی Sharp نیست و تنوع بیشتری هم داره. این نمایندگی همکاری خودش رو از چندین سال قبل با بهترین و زبده ترین نصاب ها شروع کرد.

از ابتدای سال های فعالیت خودش تا به الان، بالا ترین سطح کیفیت رو ارائه داده. نصب و راه اندازی کولر اسپلیت، نیاز به تجربه و مهارت ویژه ای داره که نقش مهمی تو عملکرد درست دستگاه بازی میکنن. لازمه بدونین که نصب غیر استاندارد میتونه سرمایش و گرمایش دستگاه رو با کاهش روبرو کنه یا عمر مفید اون رو کم کنه. به خاطر همین موضوع توصیه میشه حتما از کارشناس ماهر برای این کار کمک بگیرید و ما کارشناسان با تجربه ی خودمون رو در نمایندگی شارپ به شما توصیه می کنیم.

5/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩