اشتراک گذاری

تعویض فوم رولر پرینتر کانن

تعویض فوم رولر یکی دیگر از خدمات تخصصی نمایندگی کانن است که در اختیار کاربران گرامی انواع این پرینتر‌ها قرار میگیرد. غلطک فوم یا فوم رولر یا پی سی آر قطعه ای از کارتریج پرینترهای لیزری کانن است، که در تماس مداوم با درام پرینتر قرار دارد. این غلطک از جنس فوم می باشد. اگر برای شما سوال است که فوم رولر در پرینتر چه نقشی ایفا میکند، لازم است در ابتدا بدانید که درام در پرینترهای لیزری، نقش بسیار مهمی ایفا میکند. هنگام عملیات چاپ سطح درام بایستی از بار الکتریکی یا الکتریسیته ساکن انباشته شود که به این کار شارژ سطح درام گفته می شود.

عملیات شارژ سطح درام توسط غلطک فوم یا فوم رولر انجام می شود. فوم رولر ممکن است به دلایل مختلفی با آسیب روبرو شود. در چنین مواقعی تنها راه بازیابی سلامت دستگاه، تعویض فوم رولر پرینتر کانن است که باید با دقت و مهارت فراوان بر روی دستگاه پیاده شود. در صورت نیاز به سرویس‌های تخصصی مرتبط با این قطعه می‌توانید از خدمات نمایندگی کانن بهره مند گردید. شایان ذکر است خدمات مرتبط با تعویض این قطعه به صورت سرویس در محل نیز قابل دریافت است. در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع خواهیم پرداخت.

تعویض فوم رولر پرینتر کانن

تشخیص زمان تعویض فوم رولر پرینتر کانن

فوم رولر پرینتر کانن نقش مهم و قابل توجهی در فرایند چاپ ایفا می‌کند. چنانچه فوم رولر پرینتر کانن دچار خرابی یا اشکال شود، افت محسوسی در کیفیت چاپ ایجاد خواهد شد. خرابی فوم رولر با علائمی همراه است. توجه به این نشانه‌ها کمک می‌کند تا کاربر از وجود اشکال در این قطعه مطمئن شده و جهت تعویض فوم رولر پرینتر کانن خود اقدام کند. از مهم‌ترین نشانه‌های خرابی فوم رولر پرینتر کانن، می‌توان به ایجاد سایه بر روی برگه‌های چاپ اشاره کرد. 

وجود این سایه‌ها، از خرابی فوم رولر و وجود اشکال در پاک شدن درام خبر می‌دهد. سیاه شدن چاپ هم از دیگر نشانه‌های فرا رسیدن زمان تعویض فوم رولر چاپگر کانن، به شمار می‌رود. نکته‌ی قابل توجه این که فوم رولر عمر مفید و محدودی دارد و این میزان، بر حسب مدل ممکن است 25000 تا 35000 صفحه باشد. با گذشت این زمان لازم است تعویض فوم رولر در دستور کار قرار بگیرد.

این مطلب مفید رو از دست نده : تعمیر پنل پرینتر کانن

تعویض فوم رولر پرینتر کانن

همانطور که اشاره شد، تعویض فوم رولر پرینتر کانن یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده از سوی نمایندگی پرینتر کانن است که در اختیار کاربران گرامی قرار خواهد گرفت. این مجموعه با برخورداری از برترین و باکیفیت‌ترین فوم رولر های پرینتر کانن، اطمینان لازم در خصوص به کار بردن قطعات اورجینال و با کیفیت، را به کاربران میدهند. کارشناسان و متخصصان پارت تعمیرات پرینتر کانن ، تعویض فوم رولر چاپگر کانن را با نهایت دقت و ظرافت به انجام میرسانند. 

چنانچه شما عزیزان نیز در عملکرد فوم رولر پرینتر خود، شاهد ناکارآمدی و اختلال بوده‌اید، می‌توانید از خدمات ارائه شده در این مجموعه، بهره‌مند گردید. توصیه‌ی می‌شود  پیش از مراجعه به مراکز تعمیر، از مجاز و استاندارد بودن خدمات ارائه شده در آنها مطمئن گردید. بی‌توجهی به این مسئله و مراجعه به مراکز غیرمجاز، سبب پیاده شدن تعمیرات غیرحرفه‌ای بر روی دستگاه و در نتیجه دوچندان شدن اشکالات پیش آمده در آن می‌گردد.

نمایندگی کانن به کسب رضایت شما می اندیشد

نمایندگی کانن بالاترین سطح از خدمات فروش و تعمیر این ماشین های اداری محبوب و پرطرفدار، را در اختیار کاربران و مشتریان گرامی خود، قرار می‌دهد. این مجموعه، با تخصیص واحدهای مجزا به خدمات مختلف، در تلاش است تا تخصصی‌ترین تعمیرات و سرویس‌ها را در حوزه‌های مختلف، به کاربران پرینترهای کانن، ارائه نماید. 

این مجموعه در حال حاضر شعب مختلفی در سطح شهر تهران و کرج دارد و خدمات پشتیبانی خود را به سایر شهرستان ها نیز ارائه خواهد داد. نمایندگی کانن‌ ، اصلی‌ترین اولویت خود را به کسب رضایت و اعتماد کاربران گرامی قرار داده و خوشبختانه در این راستا به موفقیتهای چشمگیری دست یافته است. شما عزیزان نیز میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با هر یک از این شعب تماس حاصل نمایید.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩