تعمیرات مانیتور ایسر

تعمیرات مانیتور ایسر در تهران کمک، با بالاترین سرعت و بهترین کیفیت، مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می شود. چنانچه از هریک از نمایشگرهای جدید یا قدیمی ایسر استفاده می کنید و نیاز به دریافت خدمات تعمیراتی آن دارید، همکاران ما تخصصی ترین سرویس ها را به شما ارائه می دهند. تعمیرات مانیتور ایسر در تهران کمک، توسط تکنسین های مجرب و دوره دیده و با استفاده از تجهزات پیشرفته و قطعات یدکی اورجینال انجام می شود. بنابراین می توانید از برطرف شدن بسیاری از مشکلات این دستگاه اطمینان داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با روند تعمیر مانیتور ایسر و چگونگی دریافت خدمات، ادامه مطلب را دنبال کنید.

تعمیرات مانیتور ایسر

خدمات تعمیر مانیتور ایسر

اقداماتی همچون بررسی قطعات، عیب یابی تخصصی، تعمیر مین برد، تعمیر برد تغذیه، تعمیر و تعویض برد پاور، تعویض مدارهای آسیب دیده، تعویض خازن های معیوب، تعمیر و تعویض فلت، تعویض کابل های آسیب دیده و تعویض نمایشگر، مهم ترین خدمات تعمیر مانیتور ایسر هستند که توسط تهران کمک به متقاضیان ارائه می شوند. تمامی این سرویس ها دارای ضمانت نامه رسمی و معتبر مرکز سخت افزار ایران هستند و اصالت آنها تضمین شده است.

تعمیر برد پاور مانیتور ایسر

برد پاور یکی از بخش های مهم مانیتور است که وظیفه تامین انرژی مانیتور را بر عهده دارد. این سرویس تعمیراتی یک سرویس تعمیراتی کاملا تخصصی است که حتما باید تعمیر کار ماهر و مجرب آن را انجام دهد. برد پاور یا مدار تغذیه مسئول تامین برق و ولتاژ و آمپراژ مورد نیاز برد اصلی است. با خرابی برد پاور، مین برد نیز درگیر ایراد و اختلال می شود. از همین جهت است که می گوییم ایجاد نقص در برد پاور، مستقیما بر عملکرد مانیتور تاثیر می گذارد.

ایراداتی نظیر روشن نشدن مانیتور، روشن و خاموش شدن مانیتور و خاموشی ناگهانی مانیتور نشان از خرابی برد پاور دارند. برای تعمیر برد پاور مانیتور ایسر لازم است عیب یابی دقیقی انجام شود و بعد با توجه به ایراد و اختلال موجود، برای تعمیر یا حتی تعویض برد پاور اقدامات لازم انجام شود. نمایندگی تعمیرات مانیتور ایسر این سرویس تعمیراتی را با بهترین کیفیت انجام می دهد.

تعمیر پنل مانیتور ایسر

پنل یکی از بخش های مهم مانیتور است که مشخصات تصویر به آن مربوط می شود. با خرابی این قطعه، تصویر دچار مشکل می شود و امکان استفاده از دستگاه عملا از بین می رود. لذا اهمیت بالایی دارد. عمده ترین و شایع ترین خرابی هایی که برای پنل مانیتور ایسر حادث می شود، شکستگی پنل و مشکلات تصویر در آن است. تصویر خروجی مانیتور باید کیفیت بالایی داشته باشد تا علاوه بر اینکه چشم کاربر اذیت نشود و آسیب نبیند، از تماشای تصاویری با کیفیت بالا نیز لذت ببرد.

بیشتر مراکز تعمیراتی مشکلات موجود در پنل را غیر قابل تعمیر می دانند و همواره پیشنهاد تعویض به کاربر می دهند. این در حالی است که صد در صد مشکلات نیاز به تعویض ندارند و در برخی از شرایط می توان مشکلات مربوط به پنل را پس از یک عیب یابی دقیق و درست برطرف نمود. تنها در صورت وارد شدن آسیب های شدید و عمیق، پنل قابلیت تعمیر ندارد و باید تعویض شود. تعویض پنل مانتیور کار بسیار دشواری است، زیرا همیشه این احتمال وجود دارد که بخش هایی که به پنل متصل هستند، دچار ایراد شوند و مشکل را چندین برابر کنند؛ لذا حتما از نمایندگی تعمیرات مانیتور ایسر کمک بگیرید و در این زمینه راهنمایی بخواهید.

تعویض چیپ گرافیک (پردازنده تصویر) مانیتور ایسر

چیپ گرافیک همان واحد پردازش مانیتور ایسر است که وظیفه تبدیل اطلاعات صفر و یک به تصویر را برعهده دارد. خرابی این چیپ باعث می شود که تصویر در مانیتور وجود نداشته باشد یا تصویر کیفیت لازم را نداشته باشد. معمولا با گذشت زمان و با سپری شدن عمر مفید دستگاه، احتمال خرابی چیپ گرافیک بالا می رود. کار زیاد با دستگاه و فشار کاری بالا، گرما و حرارت، آبخوردگی و نشت مایعات، نوسانات برق، اجرای مداوم بازی های سنگین، خراب بودن فن و در نهایت جنس مادربرد، جنس چیپ و … در بروز خرابی های چیپ گرافیک مانیتور بسیار موثر هستند.

برای پیشگیری از خرابی چیپ گرافیک مانیتور ایسر بهترین راه توجه به دمای دستگاه است، لذا سعی کنید همیشه دمای دستگاه را در سطح پایین نگه دارید. اگر برای مانیتور ایسر امکان تعمیر با کیفیت و موثر چیپ گرافیک وجود داشته باشد، این تعمیر انجام می شود، در غیر این صورت با تعویض چیپ گرافیک مانیتور ایسر سلامتی دستگاه دوباره باز خواهد گشت. نمایندگی تعمیرات مانیتور ایسر این سرویس تعمیراتی را به کمک آرشیوی مجهز از قطعات جانبی انجام می دهد.

تعویض مانیتور شکسته ایسر

همه ما می دانیم که مانیتور شکسته آن قدر به مرگ و نیستی نزدیک است که احتمال تعمیر برای آن بسیار بسیار پایین است، نه اینکه امکان تعمیر و تعویض مانیتور شکسته ایسر وجود نداشته باشد، نه؛ اما باید بدانید که چنین تعویضی معمولا صرفه اقتصادی ندارد؛ تا جایی که کاربر را مجاب می کند یک مانیتور جدید خریداری کند. شاید بهترین کاری که با یک مانیتور شکسته می توانید کنید، این است که باقیمانده قطعات آن را بفروشید.

تعمیر مانیتور ایسر

تعمیر مانیتور ایسر قدیمی

تعمیرات مانیتور ایسر، شامل تعمیر نمایشگرهای قدیمی هم می شود. مانیتورهای قدیمی یا CRT، ساختار متفاوت تری در مقایسه با مدل های جدید دارند و به همین دلیل، مشکلات و روش های تعمیر آنها نیز متفاوت است. این مدل ها دارای لامپ های crt بودند که وضوح تصویر کمتری در مقایسه با مدل های ال سی دی دارند. امواج مغناطیسی گوشی موبایل و آهنربا روی مانیتورهای CRT تاثیر گذاشته و تصویر آنها را به هم می ریزند. بنابراین تعمیرات نمایشگرهای قدیمی ایسر و سایر برندها با استفاده از تجهیزات و دستگاه های مخصوص انجام می شود.

مشکلات رایج و عیب یابی مانیتورهای ایسر

معیوب شدن پیکسل ها

گاهی باید برای تعمیر مانیتور ایسر و دیگر برندها، پیکسل های معیوب را ترمیم کرد. اگر پیکسل های صفحه نمایش بسوزند یا گیر کرده و به هر دلیل دیگری درست کار نکنند، روند نمایش تصویر هم مختل می شود. برای شناسایی پیکسل های خراب از ابزار مخصوصی به نام LCD2 استفاده می شود. در این نرم افزار، حالت Fix My Screen نیز وجود دارد که امکان اجرای آزمون های موجود را برای مدت زمان بیشتری به کاربر می ‌دهد تا احیای پیکسل های آسیب دیده به خوبی انجام شود. اگر تعداد پیکسل های سوخته بیشتر از حد مشخصی باشد، امکان تعمیر آنها وجود نداشته و تنها راهکار موجود، تعویض پنل مانیتور است.

خرابی جک آداپتور

از کار افتادن جک آداپتور، جزو رایج ترین مشکلاتی است که کارشناسان تعمیرات مانیتور ایسر برای عیب یابی و برطرف کردن آن تلاش می کنند. معمولا جک آداپتور به دلیل ضربه های ناگهانی یا فشار زیاد آسیب می بیند. اگر جک آداپتور درست کار نکند، ممکن است مانیتور روشن نشده و یا مدام خاموش و روشن شود. خوشبختانه در بیشتر موارد، امکان تعمیر جک آداپتور نمایشگر وجود دارد. اما گاهی تکنسین های تعمیر مانیتور acer، راهی جز تعویض این قطعه ندارند.

هزینه تعمیرات مانیتور acer

هزینه تعمیرات مانیتور ایسر و سایر برندها با توجه به نوع و شدت آسیب دیدگی قطعات آن متفاوت است. درواقع همه چیز به این بستگی دارد که قطعات قابل تعمیر هستند یا حتما باید آنها را تعویض کرد. در شرایطی که قطعاتی همچون پنل شکسته و یا از کار افتاده باشند، باید این بخش را تعویض کرد و تعویض آن هزینه بالایی دارد. اما اگر مثلا کابل ها آسیب دیده باشند و نیازی به تعویض قطعات نباشد، لازم نیست مبلغ چندان بالایی برای تعمیر نمایشگر  ایسر پرداخت کنید. بهتر است برای برآورد دقیق تر قیمت تعمیر مانیتور، تا عیب یابی کامل دستگاه صبر کنید.

تعمیر مانیتور acer در کرج

تعمیرات مانیتور ایسر در کرج، توسط تکنسین های مجرب نمایندگی تعمیر مانیتور انجام می شود. این مرکز به تمامی مناطق استان البرز اعم از هشتگرد، نظرآباد، ماهدشت، اشتهارد، محمدشهر، شاهین ویلا، باغستان، عظیمیه، هفت تیر، گوهردشت، مهرشهر، گلشهر، فردیس، ملارد و … سرویس دهی می کند. شما می توانید برای تعمیر انواع مدل های مانیتور LCD و LED، با همکاران ما تماس بگیرید.

تعمیرات مانیتور ایسر در تهران

برای تعمیر مانیتور ایسر در تهران، می توانید به یکی از شعب نمایندگی تخصصی تعمیر مانیتور در ستارخان، امیرآباد، فرجام، پیروزی یا ولیعصر مراجعه کنید. مرکز تعمیرات مانیتور، با بهره گیری از متدهای نوین، تجهیزات مدرن و قطعات یدکی اورجینال، انواع مدل های نمایشگر ایسر و سایر برندها را تعمیر می کند. ساکنین کلیه مناطق غرب، شرق، شمال، جنوب و مرکز تهران، می توانند با مراجعه یا تماس با هریک از شعب، خدمات مورد نظرشان را در کوتاه ترین زمان و با بهترین کیفیت، در محل مورد نظرشان دریافت کنند.

تعمیرات مانیتور ایسر و دیگر واحدهای تعمیرات ایسر

تنوع بالا و تعداد بیشمار تولیدات ایسر مدیریت نمایندگی ایسر در ایران را برآن داشت تا با توسعه بخشی این مرکز خدمات تخصصی هر یک از محصولات ایسر را در پارتهای جداگانه به کاربران ارائه دهد. در حال حاضر نمایندگی ایسر در ایران متشکل از پارت های تخصصی بی شماری است که در هر یک از آنها خدمات تخصصی مرتبط با تعمیر یک محصول به کاربران ارائه می گردد. شما کاربران گرامی، صاحب هر یک از دستگاه های ایسر که هستید می توانید با مراجعه به نمایندگی ایسر از تعمیرات تخصصی مرتبط با دستگاه خویش بهره مند گردید.

مهندسان نرم افزار و سخت افزار حاضر در مرکز تعمیرات ایسر به ساختار تمامی محصولات ایسر تسلط دارند. آنها این توانایی را دارند تا هرگونه عیب و اختلال ایجاد شده در دستگاه را رفع نمایند. هزینه ارائه خدمات در نمایندگی ایسر بر اساس نرخنامه مصوب اتحادیه محاسبه و دریافت می‌گردد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با واحدهای تعمیرات ایسر به بخش زیر مراجعه نمایید.

اخبار مانیتور ایسر و دیگر خبرها

تعمیرات مانیتور ایسر به دلیل نقش ویژه این محصول در به تصویر کشیدن داده ها، تصاویر و اطلاعات موجود در دستگاه های دیگر، از اهمیت بالایی برخوردار است. اهمیت سرعت در تعمیرات یک مانیتور از آن روست که خرابی یک مانیتور به نوعی خرابی تمامی دستگاه به شمار می آید و با از کار افتادن آن تمامی دستگاه به نوعی بی مصرف حساب شده و بازدهی خود را از دست می دهد.

نمایندگی ایسر در یکی از پارت های خویش ارائه دهنده خدمات تخصصی مرتبط با تعمیرات مانیتور ایسر می باشد. تعمیرات مانیتور ایسر در این بخش شامل تمامی تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری این محصول بوده و محدود به اشکال خاصی نیست.

کاربران گرامی این محصول می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات مانیتور ایسر ضمن دریافت تمامی خدمات مورد نیاز، کیفیت اولیه محصول خویش را بازیابند و لذت کار با یک دستگاه نو را مجدداً تجربه نمایند. در این بخش فضایی فراهم آورده ایم تا با همکاری کارشناسان مرکز تعمیرات مانیتور ایسر شما کاربران گرامی را در جریان جدیدترین اخبار و رویدادهای این حوزه قرار دهیم. جهت مشاهده این اخبار مرکز ایسر و رویدادها می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

مقالات مانیتور ایسر و دیگر مقالات

یکی از پارامترهای لازم در حوزه تعمیرات مانیتورهای ایسر بالا بودن سطح تخصص و مهارت کارشناسانی است که در این زمینه به ارائه خدمات مشغول هستند؛ نیاز به تخصص بالا در تعمیرات مانیتور ایسر از آن روست که این دستگاه از اجزا اصلی برخی از تولیدات نظیر کامپیوتر، تلویزیون و … است و بعلاوه ساختار ظریف و بدنه هوشمندی دارد.

کاربران گرامی این محصول به خاطر داشته باشند، تعمیرات مانیتور ایسر در مراکز غیرمجاز و به دست افراد مبتدی، نه تنها مشکل دستگاه را برطرف نخواهد کرد بلکه موجب وارد کردن صدمات جدی به بخش‌های دیگر دستگاه خواهد گردید، که در برخی موارد با از کار انداختن کلی دستگاه امکان بازیابی و اصلاح آن را برای همیشه از بین می‌برد.

شما می‌توانید با انتخاب آگاهانه‌ی مرکز تعمیر تخصصی مانیتور ایسر در کمترین زمان و با کمترین هزینه، دستگاه معیوب خود را تعمیر کنید. احترام به مشتریان و هموطنان گرامی در کنار ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، هدف مدیریت و کادر فنی  نمایندگی ایسر می‌باشد.

کارشناسان ما جهت برآورده‌سازی پاره‌ای از نیازهای کاربران و همکاران این حوزه به دانش فنی تعمیرات، اقدام به ارائه مقالاتی نموده اند که در آنها از جدیدترین و کارآمدترین شیوه‌های تعمیرات مانیتور ایسر سخن رفته است. شما کاربران گرامی می توانید در صورت نیاز به دریافت این مقالات به بخش زیر مراجعه کرده و آنها را مطالعه نمایید.

انواع مانیتور ایسر و دیگر محصولات

شرکت چند ملیتی ایسر در زمینه فناوری رایانه و الکترونیک، تولید رایانه های رومیزی، لپ تاپ و سرور و … فعالیت می کند. مرکز شرکت ایسر در تایوان است و این شرکت در سال ۲۰۱۰ توانست رتبه دوم تولید رایانه شخصی در جهان را به دست آورد. ایسر در زمینه تولید سرور و سیستم‌های ذخیره‌سازی، پروژکتور، اسمارت‌فون‌، تلویزیون‌های LCD، دوربین‌ دیجیتالی و مانیتور نیز فعالیت دارد و برخی شرکت‌های کامپیوترسازی اروپا همانند  Gateway، Packard Bell، eMachines برخی قطعات خود را از تجهیزاتی با مارک ایسر تأمین می‌کنند. این شرکت رقبای سرسختی چون شرکت‌های Dell ،HP ، NEC  و Toshiba را بر سر راه خود دارد.

مدیران ایسر در جشن چهل سالگی این برند در ایران عنوان داشته اند که ایسر در حال حاضر از نظر میزان فروش چهارمین برند خاورمیانه به‌حساب می‌آید و قصد دارد با تمرکز و فروش بیشتر در بازار ایران، سهم بیشتری از این بازار کسب کند. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر با جدیدترین محصولات ارائه شده از سوی کمپانی ایسر آشنا شوید. تمامی محصولات ایسر در بدو ورود به بازار داخلی کشور، توسط مهندسان و کارشناسان نمایندگی ایسر در ایران آنالیز گشته و ویژگی‌های نرم افزاری و سخت افزاری آن‌ها مورد بررسی قرار خواهند گرفت. شما می‌توانید نتایج بررسی‌ها و آنالیزهای صورت گرفته را با مراجعه به این بخش مشاهده نمایید.

سوالات متداول تعمیرات مانیتور ایسر

نمایندگی ایسر اصولی چون سرعت، کیفیت و دریافت هزینه مصوب (بر اساس نرخنامه ارائه شده از سوی اتحادیه) را سرلوحه واحدهای خدمات خود قرارداده است. این مرکز ارزیابی مستمر سطح کیفی خدمات ارائه شده را جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان، وظیفه خود می‌داند. نمایندگی ایسر با ایجاد فضایی مملو از امکانات تخصصی و تجهیزات پیشرفته درصدد ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در دو حوزه فروش و خدمات پس از آن به کاربران محصولات ایسر است. کاربران گرامی توجه داشته باشند که تعمیرات و سرویس ایسر همانند بسیاری از دستگاه ‌های هوشمند دیگر یک کار تخصصی است و نیاز به تجهیزات خاص خویش دارد. از این رو کاربران عادی می‌بایست از ورود به این بخش خودداری کنند و انجام این کار را به کارشناسان این حوزه محول نمایند.

ورود کاربران عادی و حتی تعمیرکاران نابلد، جز آسیب ‌رسانی دوچندان به بخش های دیگر این دستگاه نتیجه دیگری در پی نخواهد داشت. با این وجود برخی از اشکالات عادی را می‌توان از طریق راهنمایی ها و مشاوره های کارشناسان این حوزه رفع و برطرف ساخت. از همین رو کارشناسان ما در مرکز تعمیرات و سرویس ایسر در صدد برآمده‌اند تا پاسخگوی پرسش های شما در مورد اختلالات رایج در این دستگاه‌ها باشند. شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش سوالات متداول تعمیرات ایسر ، پرسش های خویش را با ما درمیان بگذارید.