اشتراک گذاری

پرینتر توشیبا

پرینتر توشیبا یکی از انواع برند های موجود در بازار است.  طراحی، تولید و عرضه ماشین های اداری و دفتری و انواع چاپگر های بزرگ و کوچک، یکی از حوزه های فعالیت این کمپانی خوشه‌ ای ژاپنی و چند ملیتی است. پرینتر توشیبا در مدل های مختلفی تولید شده است. هر مدل بر اساس ساختار درونی و انحصاری خود، کارایی و ظرفیت خاص خود را دارد.

پرینتر های رومیزی، ایستاده، لیزری، جوهری، پرینتر های همه کاره و چند کاره و … مدل های مختلفی از پرینترهای تولید کمپانی توشیبا است. برای تعمیر پرینتر در هر یک از این مدل ها، باید ساختار درونی و پیچیدگی های این دستگاه را به خوبی بشناسیم و با دانش و آگاهی وارد پروسه تعمیر و ترمیم شویم.

 انواع پرینتر توشیبا

  • پرینتر توشیبا چند منظوره es2006 کپي ، پرينت و اسكن
  • چاپگر توشیبا e-STUDIO 245 با قابلیت کپی و پرینتر
  • پرینتر توشیبا e-STUDIO 306 با قابليت پرينت و اسکن
  • پرینتر توشیبا چند منظوره رنگي2050 با قابلیت کپی، پرينت و اسكن رنگي و سیاه و سفید
  • چاپگر توشیبا e-STUDIO 245 با قابلیت پرینت و اسکن و کپي
  • چاپگر e-STUDIO 18 با قابلیت کپي ، پرينت و اسكن سياه و سفيد
  • پرینتر TOSHIBA es2303Aبا تکنولوژی لیزر
  • پرینتر حرارتی توشیبا مدل B-EV4T از نوع پرینتر لیبل زن و حرارتی
  • پرینتر حرارتی توشیبا مدل B-SA4TP از نوع لیبل زن و حرارتی
  • دستگاه چند منظوره رنگی توشیبا studio 223 cs با قابلیت کپی ، پرینت ، اسکن ، فکس

فروش پرینتر toshiba

فروشگاه مرکزی پرینتر  toshiba، مرکزی جامع و معتبر برای خرید و فروش پرینتر توشیبا است. این فروشگاه همه انواع پرینتر های توشیبا را در اختیار دارد. می تواند مدل های مختلفی از این دستگاه را برای کاربران تهیه کند. در این فروشگاه می توانید از خدمات مشاوره ای قبل از خرید بهره مند شوید و دانش و آگاهی مسیر خرید و فروش را طی کنید. به این ترتیب درباره محصول مورد نظر خود اطلاعات جامع و مفیدی به دست می آورید که تضمین کننده خرید مناسب و بهینه شما خواهد بود.

تعمیر پرینتر toshiba

اگر هر یک از پرینتر های توشیبای شما درگیر اختلال و مشکلی شده باشد، یا حتی در طبیعی ترین حالت ممکن نیاز به سرویس های دوره ای دارید، می توانید به مرکز تعمیر پرینتر توشیبا مراجعه کنید و بهترین و باکیفیت ترین خدمات را دریافت کنید. همچنین تهیه مرغوب ترین مواد مصرفی و با کیفیت ترین و سازگارترین مواد اولیه برای چاپ را نیز از طریق این نمایندگی معتبر و مجاز تهیه خواهید کرد.

نمایندگی تعمیرات پرینتر

پرینتر یکی از دستگاه های پر کاربرد در دنیای امروزی است. این دستگاه نه تنها در ادارات و سازمان های بزرگ و کوچک کاربرد دارد، بلکه بسیاری از منازل نیز مجهز به این دستگاه هستند. پرینتر به دلیل کارایی و عملکرد بالایی که دارد، همواره به سرویس های دوره ای نیاز دارد. در مسیر انجام سرویس های دوره ای ممکن است قطعه ای نیاز به تعمیر وترمیم و تعویض داشته باشد، همه این کارها را می توانید به کمک نمایندگی تعمیرات پرینتر انجام دهید.

در این نمایندگی مهم نیست که شما کاربر کدام برند یا کدام نوع از پرینتر هستید؛ کارشناسان نمایندگی تعمیرات پرینتر به ساختار انواع پرینتر ها و کارایی و عملکرد آنها به خوبی آشنایی دارند و می توانند تمام ایرادات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه را مرتفع سازند.

نمایندگی مرکزی توشیبا

در نمایندگی مرکزی توشیبا می توانید همه محصولات این کمپانی را با استفاده ازخدمات پس از فروش اصل و شرکتی دریافت کنید. این نمایندگی با رعایت تمامی قوانین درون مرزی و برون مرزی، مجموعه ای از بهترین و با کیفیت ترین امکانات را در حوزه فروش، خدمات پس از فروش و تعمیرات توشیبا در اختیار کاربران قرار می دهد.

در تنها نمایندگی رسمی توشیبا در ایران امکانات و تسهیلات بسیار متنوع و مفیدی فراهم است که هر کدام بخش مهمی از نیاز های کاربران را تامین می کند. این نمایندگی در بخش فروش، خدماتی نظیر سرویس مشاوره ای قبل از خرید را برای کاربران در نظر گرفته است. به این ترتیب کاربر می تواند با مشورت یک کارشناس با تجربه، درباره محصول انتخابی خود اطلاعات مفیدی به دست آورد و با در نظر گرفتن همه فاکتور های مهم برای خرید، اقدام به خرید کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در حوزه امتیازات و فرصت های منحصر به فرد تنها نمایندگی مجاز توشیبا در ایران، فقط تماس بگیرید.

اخبار، اطلاعات، مقالات و سوالات متداول کاربران درباره کمپانی توشیبا را در سایر قسمت های سایت دنبال کنید

اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر
اطلاعات بیشتر

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩