اشتراک گذاری

هیتر دستگاه کپی شارپ

تعمیر هیتر دستگاه کپی شارپ باید توسط تکنسینی انجام بگیرد که دوره های آموزشی بین المللی را پشت سر گذاشته و آشنا به قطعات، کارکرد و عیوب آن ها می باشند. نمایندگی فتوکپی شارپ با تلاش های فراوان توانسته است که برترین تکنسین های ایران را در مرکز خود گرد آورده و هر ساله برای به روز کردن اطلاعات، در کلاس های بین الملی شرکت دهد. کارشناسان این مرکز به صورت کاملا تخصصی، تعمیرات مربوط به هیتر یا همان فیوزینگ را انجام می دهند. فیوزینگ قطعه ای است که عمل پختن تونر را بر روی کاغذ انجام می دهد. این حرارت از طریق چند قطعه ی کوچک به برگه انتقال پیدا می کند. تصور کنید که خروجی دستگاه کپی شما سفید باشد، یا اینکه سیاه بوده و در بیشتر مواقع دارای خطوط ریز و درشت باشد. آیا این کپی مورد رضایت مشتری است؟ با پاسخ نه، به شما توصیه می کنیم برای عیب یابی مشکل و در نتیجه تعمیر هیتر دستگاه کپی شارپ به ادامه ی مطالب توجه فرمایید. تعمیر دستگاه کپی با متد روز و با بهترین امکانات در این مرکز انجام می شود.

هیتر دستگاه کپی شارپ

کار هیتر چیست؟

برای تعمیر هیتر دستگاه کپی شارپ ابتدا باید با این قطعه آشنایی کامل داشت و عیوب آن را شناسایی کرد. هیتر یا فیوزینگ قطعه ای است که به پروسه ی چاپ خاتمه می دهد. تونر به وسیله ی ابزارهای مختلف روی درام انتقال پیدا کرده سپس روی کاغذ ریخته می شود. حالا نیاز به حرارت مناسبی است که از دو طرف موجب پختن تونر شود تا از کاغذ جدا نگردد و سند چاپی به خوبی از دستگاه خارج شود. اگر برای شما اتفاق افتاده باشد که در هنگام خروج کپی از دستگاه، برگه ها را لمس کرده باشید، متوجه حرارت آن ها شده و احساس می کنید که داغ هستند. این هیتر دستگاه کپی شارپ است که موجب داغ شدن آن ها می شود. با این نقش مهم، حتما به اهمیت تعمیر آن نیز پی برده اید. اگر این قطعه دچار مشکل شده باشد، به طور حتم کپی خارج شده معیوب بوده و قابل قبول نیست. در ادامه به عیوب و تعمیر هیتر دستگاه کپی شارپ می پردازیم.

عیب یابی هیتر دستگاه کپی شارپ

گفتیم که هیتر از بخش های کوچکتری از قبیل لامپ، هات رولر و پرس رولر تشکیل شده است. نقش آن را هم پختن تونر عنوان کردیم. کمپانی های تولید کننده ی ماشین های اداری دائم در حلا مجهز کردن تولیدات خود مخصوصا کپی هستند. این دستگاه ها با قابلیت نمایش ارور، خرابی قطعات مختلف را نشان می دهند. اگر دستگاه کپی شارپ شما دارای این ویژگی نمی باشد، می توانید از وجود خطوط اضافی در برگه متوجه این مشکل شوید. هنگامی که از خرابی فیوزینگ اطمینان حاصل کردید می توانید برای تعویض یا تعمیر هیتر دستگاه کپی شارپ به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید.

نحوه ی تعمیر فیوزینگ فتوکپی شارپ

فیوزینگ یا هیتر قطعه ای است که از قطعات ریزتر بسیاری تشکیل شده که اگر هر کدام آن ها دچار مشکل شوند، به طور حتم عملکرد کل دستگاه مختل خواهد شد. تعمیر فیوزینگ دستگاه کپی شارپ نیاز به شناخت تمام این زیر مجموعه ها، نقش، عملکرد و عیوب آن ها دارد. نمایندگی فتوکپی توشیبا از تیمی حرفه ای تشکیل شده است که دوره های تخصصی بین المللی را پشت سر گذاشته و آمادگی خود را برای رفع انواع مشکلات این قطعه اعلام داشته اند. کارشناسان این مرکز با بررسی دقیق و همه جانبه ی دستگاه کپی در خواهند یافت که آیا با تعمیر قطعه عملکرد اولیه دستگاه باز می گردد؟ در صورتی که خلاف این قضیه صادق شود، با صلاح دید تکنسین همچنین کسب اجازه از کاربر، اقدام به تعویض این قطعه با نمونه ای اصل می شود تا عملکرد درست دستگاه باز گردد.

نمایندگی فتوکپی شارپ

نمایندگی فتوکپی شارپ از جمله برترین مراکز خدماتی ایران است که به پشتوانه ی تکنسین های خبره و دستگاه های مدرن اماده است تا عموم نیازهای کاربران را در زمینه ی دستگاه کپی شارپ بر طرف کند. به منظر رفاه حال کاربران، مدیران خبره ی نمایندگی مجاز شارپ ، این مرکز را به واحد های کاملا تخصصی تقسیم کرده تا کیفیت کار در کنار کمیت آن حفظ شود. در سه واحد مشاوره، فروش و تعمیرات خدماتی از این موارد، توسط برتین کارشناسان ایران ارائه می شود: مشاوره های رایگان پیش و پس از خرید و تعمیرات، فروش دستگاهی اورجینال با خدمات پس از فروش واقعی و گارانتی معتبر، نصب و راه اندازی، تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری قطعات مکانیکی و الکترونیکی، تعویض قطعات با نمونه ای اصل یا اورجینال، سرویس دروه ای دستگاه کپی شارپ و خدمات سرویس در محل که توسط تکنسینی خبره و مجهز انجام می گیرد.

3/5(1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩