نمایندگی کنون

نمایندگی کنن ارائه دهنده تمامی خدمات مورد نیاز به کاربران کنن در دو حوزه فروش و تعمیر است. خدمات کنن در این دو حوزه به دست تیمی از خبره ترین و مجرب ترین مهندسان کشور و با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. تمامی فعالیت های نمایندگی کنن جهت ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به کاربران بر اساس اصول و استانداردهای بین‌المللی به ویژه استانداردهای وضع شده از سویِ کمپانیِ کنن انجام می پذیرد. اهتمام و پافشاری نمایندگی کنن بر رعایت اصول مشتری مدار و حفظ حقوق مشتریان محترم، سبب گشته تا نیروی کار فعال در این مرکز چه در بخش فروش و چه در بخش تعمیرات- ملزم به رعایت اصول و استانداردهای ذیل گردند:

نمایندگی کنون

  • اهتمام بر رعایت و پیاده سازی اصول مشتری مدار در تمامی خدمات و فعالیت های نمایندگی کنون
  • ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در دو حوزه فروش و تعمیرات کنون
  • پاسخگویی، مشاوره و راهنمایی تمامی مشتریان و کاربران کنون
  • رعایت اصل «سرعت و کیفیت» در تمامی فعالیت های نمایندگی کنون
  • ارائه خدمات ویژه به کاربران و مشتریان دائمی نمایندگی کنون
  • ارائه برخی از خدمات تعمیر به صورت تعمیر در محل کنون

نمایندگی کنون و واحدهای ارائه دهنده خدمات

شما کاربران گرامی می توانید جهت بهره مندی از خدمات ارائه شده در نمایندگی کنون از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت این مرکز اقدام نمایید. شما می توانید از طریق راه های ذکر شده در بخش «تماس با ما» جهت ارتباط با کارشناسان فنی فروش و یا متخصصان تعمیر اقدام نمایید. کارشناسان ما با صبر و شکیبایی به پرسش‌های شما گوش فرا داده و پاسخگوی تمامی آن‌ها خواهند بود. تمرکز عمده نمایندگی کنون بر حوزه تعمیرات کنون به ویژه تعمیرات فکس، کپی، پرینتر، دوربین فیلمبرداری، پروژکتور و تعمیرات دوربین کنون است. متخصصان و کارشناسان تعمیر در نمایندگی کنون به دلیل بهره مندی از سالها سابقه و در اختیار داشتن بروزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم قادر به رفع و حل تمامی ایرادات و مشکلاتی هستند که ممکن است به هر دلیل در محصولات این شرکت پدید آیند. بخشی از تبحر کارشناسان تعمیر در نمایندگی کنون به دلیل حضور در دوره های تعمیر تخصصی است که از سوی مدیریت این مرکز در سیکل های شش و دوازده ماهه برگزار می گردند. این دوره ها جهت بروز‌رسانی دانش کارشناسان تعمیر نمایندگی کنون برگزار می گردند. کاربران گرامی جهت آشنایی با خدمات ارائه شده در نمایندگی کنون به پارتهای زیر مراجعه نمایند.

تعمیرات کنون و اخبار این حوزه

مدیریت مرکز تعمیرات کنون مجموعه ای از باتجربه ترین کارشناسان تعمیر را به همکاری فراخوانده و با ایجاد فضایی مملو از تخصص و تجربه، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات تعمیر گشته است. این مرکز به تأیید بسیاری از همکاران و مشتریان، یکی از بروزترین و متعهدترین مراکز ارائه خدمات تعمیر کنون است که موفق به کسب حداکثر میزان رضایت مشتریان و همکاران خود گشته است؛ دلیل این امر پایبندی به اصول و قواعدی است که در بسیاری دیگر از مراکز نادیده گرفته شده و توجهی به آنها نمی‌شود. کاربران گرامی به یاد داشته باشند که با یک انتخاب آگاهانه‌ و تعمیر دستگاه خود در مرکز تعمیر کنون این امکان را می یابند تا دستگاه معیوب خود را در کمترین زمان و با کمترین هزینه بازسازی و تعمیر نمایند. احترام به مشتریان و هموطنان گرامی در کنار ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، هدف مدیریت و کادر فنی مرکز تعمیرات کنون است. در راستای ارائه خدمتی دیگر کارشناسان این مرکز در تلاشند تا به ارائه گزارش ها و اخبار مرتبط با کنون و تولیدات آن بپردازند. شما می توانید با مراجعه به بخش زیر جدیدترین رویدادها و اخبار مرتبط با کنون را پیگیری نمایید.

نمایندگی کنون و مقالات مرتبط

نمایندگی کنون با تجهیز فضایِ سازمان به پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و فراخوانی زبده‌ترین همکارانِ حوزه ترمیم و سرویس، موفق به ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات در این حیطه گشته است. این امر با توجه به کاربری بالای دستگاه‌ های کنون و لزوم ارائه خدمات توسط یک مرکز معتبر و مجاز صورت پذیرفته است. نمایندگی کنون گروهی خبره از مهندسان این حوزه را به همکاری فراخوانده است تا با ارائه ای ممتاز در زمینه‌ خدمات پس از فروش، رضایت همیشگی مشتریان را با خود به همراه داشته باشد. نمایندگی کنون همگام با جوامع پیشرفتۀ دنیا بر ضرورت گارانتی و ارائه خدمات پس از فروش تأکید ویژه ای دارد و در تلاش است تا روز به روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیکتر سازد. نمایندگی کنون هیچ گاه دست از تلاش برنداشته و در راستای ارائه خدماتی متمایز به کاربران و مشتریان به سازماندهی فعالیت های خویش ادامه می دهد. کارشناسان این مرکز در تلاشند تا بخشی از مطالب و خواندنی های مرتبط با کنون را از طریق بخش زیر در اختیار کاربران گرامی قرار دهند. در این بخش مطالبی مرتبط با کمپانی کنون، محصولات و تکنولوژی های آن به کاربران گرامی ارائه می گردد.

محصولات کنون

کنون در حال حاضر دارای سه ‌شاخه تصویرسازی دیجیتال شامل پرینترهای لیزری، دوربین های دیجیتال، دستگاه های فتوکپی و اسکنرهای متنوع است که علاوه بر توانایی بکارگیری آنها در منزل و محیط کار، قابلیت کار در محیط‌های پزشکی را نیز دارند. در سال‌های اخیر شرکت کنون به معرفی محصولات دیجیتالی کامپکت خود و SLRنظیر پرینترها، دوربین‌های فیلمبرداری، دستگاه‌های فتوکپی و دستگاه‌های چندکاره برای منزل و ادارات پرداخته است. هم ‌اکنون این کمپانی با دارا بودن دفاتر مرکزی در کشورهایی نظیر ایالات ‌متحده، آفریقا، شرق میانه، ژاپن، آسیا، اقیانوسیه، هلند و لندن، فعالیت‌هایی در مقیاس جهانی دارد. جهت آشنایی با سایر محصولات این کمپانی به بخش زیر مراجعه نمایید.

تعمیرات کنون و پاسخگویی به پرسش های کاربران

بسیاری از کاربران کنون به دلیل حساسیت و ظرافتهای بالای تولیدات شرکت کنون، در صورت بروز هرگونه نقض و خرابی در دستگاه های خویش، دلمشغول یافتن مکانی قابل اعتماد جهت تعمیرات کنون می گردند. اگر شما نیز در حال تجربه چنین وضعیت هستید می توانید به نمایندگی کنون مراجعه کرده و با حضور در پارت محصول خویش، تخصصی ترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایید. ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که با مراجعه به نمایندگی تعمیرات کنون می‌توانید آسوده خاطر باشید که دستگاه شما به دست برترین و زبده ترین مهندسان و متخصصان، تعمیر خواهد شد. مهندسانی که در نمایندگی کنون کار تعمیرات کنون را انجام می‌دهند ازمیان زبده ‌ترین و مجرب‌ ترین های این حوزه برگزیده شده ‌اند. تعمیرات کنون پس از بررسی‌ های اولیۀ هرکدام از محصولات و ارائه‌ مشاوره‌ های مورد نیاز به مشتریان ارائه می گردد. پس از رضایت مشتریان، نمایندگی تعمیرات کنون هرگونه نقص و خرابی دستگاه کنون را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت برطرف خواهد ساخت. کادر فنی تعمیرات کنون در صورت نیاز به جایگزینی قطعه ‌های فنی، از قطعات فنی و اورجینال این کمپانی استفاده خواهد کرد زیرا تمام تلاش این مجموعه در راستای ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات به کاربران کنون است. کاربران گرامی می توانند در صورت وجود هر گونه ابهام و پرسش از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان مرکز تعمیرات کنون تماس گرفته و پاسخ های مورد نیاز خویش را دریافت نمایند.