نمایندگی دل در شهرستان ها ارائه دهنده خدمات تعمیر و بازیابی به کاربران عزیز ساکن در شهرستان است. کیفیت بالا و سرعت ارائه خدمات در این مرکز کاربران و مشتریان محترم را مایل به استفاده از خدمات این نمایندگی کرده است. نمایندگی دل در شهرستان ها کلیه خدمات مربوط به تعمیر ، بازیابی و بازسازی دستگاه های موجود را به مشتریان محترم ارائه می‌دهد.

همانطور که مستحضر هستید اشکالات پیچیده ای که در دستگاه بروز میکند باید توسط تکنسین ها و متخصصین ماهر با بکارگیری تجهیزات درجه یک برطرف شود. تمامی خدمات تعمیر که در نمایندگی دل در شهرستان ها به کاربران ارائه میگردد دارای گارانتی است. کادر مجرب این مرکز با ارائه خدمات بازیابی مطلوب توانسته دست مراکز غیرمجاز را از فعالیت کوتاه کند. زین پس کاربران شهرستانی دل ، نگرانی بابت تعمیر نشدن دستگاه خود نخواهند داشت. نمایندگی دل در شهرستان ها امکانات لازم جهت ارسال کالا به محل را مهیا ساخته است.

نمایندگی Acer

خدمات نمایندگی دل در شهرستان ها

محصولات دل را حتما میشناسید و به تنوع آن ها واقف هستید. کمپانی دل با درک بالایی که از نیاز مشتریان خود دارد، محصولات مختلفی را طراحی و تولید میکند که همواره در حال گسترش و پیشرفت هستند.

از محصولات اداری نظیر دستگاه کپی و پرینتر گرفته تا تجهیزاتی چون کامپیوتر و لپ تاپ. گسترش و استقبال روز افزون از این محصولات، مدیران این مجموعه را به احداث نمایندگی دل در کشورمان وا داشت. نمایندگی دل پشتیبانی و فروش انواع محصولات دل را با بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان به انجام میرساند. این محصولات ممکن است در طول عمر مفید خود با مشکلات مختلفی روبرو شوند که در گروه های مجزا نیاز به بررسی دارند.

از این رو نمایندگی دل در واحد های مختلف و مجزا عملیات تعمیرات و ترمیم این محصولات را به عهده میگیرد. نمایندگی دل با هدف خدمت رسانی بهتر به کاربران در سراسر ایران، خدمات خود را در شهرستان ها نیز ارائه میدهد. کاربران عزیز تبریزی، اصفهانی، شیرازی و اهوازی میتوانند تمام خدمات پشتیبانی را با بالاترین سطح استاندار دریافت کنن.

نمایندگی دل در تبریز

نمایندگی دل برای کاربران تبریزی خود، امتیازات ویژه ای را در نظر گرفته است. اگر از کاربران تبریزی ما هستید، میتوانید در صورت بروز هر گونه مشکل در عملکرد سخت افزاری و یا نرم افزاری دستگاه خود، آن را از طریق شرایط قرار گرفته در وبسایت، برای ما ارسال کنید.

بعد از بررسی همه جانبه ی دستگاه، تعمیرکار نمایندگی تهران با شما تماس میگیرد و شما را در جریان نوع و میزان آسیب و هزینه ی تعمیر قرار میدهد. در صورت تمایل شما عزیزان میتوانید عملیات ترمیم و بازیابی دستگاه سریعا آغاز میشود و دستگاه سالم برای شما باز پس فرستاده میشود.

نمایندگی دل در اصفهان

کاربران اصفهانی محصولات دل دیگر نیاز به هیچ نگرانی ای در مورد تعمیر محصولات خود ندارند. چرا که نمایندگی دل در تهران ، با در نظر گرفتن شرایط ویژه، خدمات پشتیبانی خود را به کاربران اصفهانی نیز ارائه میدهد.

چنانچه این عزیزان متوجه بروز آسیب و خرابی در عملکرد دستگاه خود شوند، میتوانند با این مجموعه تماس بگیرند یا از طریق شرایط ذکر شده در وبسایت دستگاه معیوب خود را به نمایندگی مرکزی تهران ارسال کنند.

بعد از پشت سر گذاشتن این مرحله نوبت به نمایندگی دل در تهران میرسد تا حسن نیت و تخصص خود را به اثبات برساند و بعد از تعمیر دستگاه، آن را مجدد به اصفهان بفرستد.

نمایندگی دل در شهرستان ها

نمایندگی دل در شیراز

نمایندگی دل در تهران ، خدمات خود را به کاربران عزیز شیرازی نیز ارائه میدهد. اگر از کاربران شیراز محصولات دل هستید، باید به اطلاعتان برسانیم که این مجموعه شرایطی را برای شما عزیزان فراهم کرده تا محصول معیوب خود را برای متخصصان فعال در تهران ارسال کنید.

بعد از معاینه و عیب یابی شما مستقیما در جریان نوع و میزان خرابی قرار میگیرید و در صورت تمایل به ادامه ی همکاری فرایند تعمیر بر روی دستگاه شما آغاز میشود. دستگاه تعمیر شده ی شما در زمانی کوتاه، برای شما ارسال میشود.

نمایندگی دل در اهواز

نمایندگی دل خدمات خود را در سراسر کشور به کاربران عزیزش ارائه میدهد. این خدمات تمامی سرویس های پشتیبانی از این محصولات را در بر میگیرد. کاربران اهوازی میتوانند در صورت تمایل حل و مرتفع سازی مشکلات دستگاه خود را در هر مدل و نوعی به متخصصان نمایندگی دل در تهران ارسال کنند.

این پروسه زمان زیادی از کاربران نمیگیرد و به محض تمام شدن مراحل تعمیر، دستگاه برایشان مججدا ارسال میگردد. نحوه ی ارسال کالا تحت دستورالعمل ساده ای انجام میگیرد که در وبسایت نمایندگی به آن اشاره شده است.

بارزترین خصوصیات نمایندگی دل در شهرستان ها عبارت است از : این مرکز یکی از مراکز معتبر و باسابقه درزمینه تعمیرات تخصصی دستگاههای الکترونیکی و ارتباطی می‌باشد. تعمیر محصولات دل با تجهیزات پیشرفته از مهمترین دلایلی است که موجب می گردد دستگاه پس از تعمیر همانند روز اول کار کند.

برخی از مهمترین ویژگی‌های کارشناسان نمایندگی دل در شهرستان ها عبارت است از : خبرگی ، فراست ، مهارت ، دانش و پویایی . مدیریت نمایندگی دل در شهرستان ها با برنامه ریزی دقیق و مدیریت اصولی توانسته تمامی ویژگیهای یک سازمان مشتر‌ی‌ مدار را در نمایندگی رسمی دل پیاده‌ کند.

 • احترام به ارباب رجوع و پاسخگویی به سوالات تلفنی و حضوری آنها
 • ارائه‌ خدمات پس از فروش به مشتریان
 • تلاش جهت اجرای خدمات در سطحی بین‌المللی
 • رسیدگی به شکایات مطرح شده از سوی مشتریان
 • انعطاف ‌پذیری در بخش تعمیرات دل
 • ارائه‌ راهکارهای متفاوت به مشتری
 • تلاش در جهت جذب و کسب رضایت مشتریان
 • ارائه‌ اطلاعات پیش ‌نیاز به صورت شفاهی و مکتوب

نمایندگی دل در شهرستان ها در واحدهای مجزا به رفع ایراد دستگاه کاربران می‌پردازد. همین امر موجب می‌گردد کیفیت عملکرد پرسنل قابل قیاس با سایر تعمیرگاهها نباشد. کارگاههای فنی مرکز تعمیرات دل مجهز به ابزارالات مدرن و درجه یک می‌باشد. کارشناسان با بکارگیری مدرنترین تجهیزات بهترین خدمات بازیابی را ارائه می‌دهند.

ارائه مشاوره حرفه ای ، عیب یابی کامل و انالیز تخصصی قطعات اصلی و جانبی دستگاه ، انجام تعمیرات در کمترین زمان و … برخی از ویژگیهای نمایندگی دل در شهرستان ها می‌باشد. لازم به ذکر است ، نمایندگی دل با سرلوحه قرار دادن هدف کسب رضایت مشتری و احترام به حقوق کاربران به ارائه خدمت می‌پردازد.

 • بسته بندی دستگاه بدون لوازم جانبی آن
 • شرح مشکل دستگاه داخل یک برگه که همراه دستگاه ارسال می‌گردد
 • شرح مورد تعمیراتی درصورتی که قبلا دستگاه باز یا تعمیر شده است
 • درج دقیق آدرس، شماره تلفن و کدپستی روی بسته ارسالی
 • تحویل دستگاه توسط نمایندگی دل در شهرستان ها
 • ارسال شماره رسید( شماره ی پیگیری ) به شماره موبایل قید شده روی بسته ارسالی
 • دریافت پیامک توسط مشتری، نشان دریافت کالا ازسوی نمایندگی دل در شهرستان ها می‌باشد
 • نگه داری شماره رسید تا پایان مراحل تعمیر ضروری است
 • عیب یابی اولیه توسط کارشناسان نمایندگی دل در شهرستان ها پس از دریافت کالا
 • تماس با مشتری و اعلام مشکل به وجود آمده و هزینه تقریبی
 • آغاز روند تعمیرات در صورت تمایل مشتری
 • مراحل تعمیر و هزینه آن با توجه به مورد تعمیراتی و نوع دستگاه متفاوت است
 • گزارش به مشتری در صورت نیاز به تعویض قطعه
 • تست دستگاه زیرنظر کارشناس نمایندگی دل در شهرستان ها، پس از پایان تعمیر و تایید کادر فنی
 • ارسال هزینه توسط مشتری پس از اطمینان از سلامت دستگاه
 • ارسال شماره حساب یا شماره کارت با توجه به درخواست مشتری جهت ارسال هزینه توسط مشتری
 • دستگاه در صحت و سلامت کامل به آدرس مورد نظر ارسال خواهد شد
 • ارائه گارانتی پس از تعمیر، با توجه به مورد تعمیراتی دستگاه در نمایندگی دل در شهرستان ها

برای مطالعه اخبار ، مقالات ، محصولات و سوالات متداول میتوانید به دیگر صفحات سایت مراجعه نمایید.