تعمیرات پروژکتور دل

تعمیرات پروژکتور دل در این مرکز با تکیه بر تجربه چندساله کارشناسان فعال در آن و بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر با ضمانت خدمات ارائه شده انجام می‌پذیرد. تعمیرات پروژکتور دل در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می پذیرد که به دلیل برخورداری از حرفه ای ترین تجهیزات تعمیر قادر به رفع تمامی اشکالات و عیوب ایجاد شده در پروژکتور دل هستند.

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات پروژکتور دانش تعمیرات را با حضور در دوره ‌های تخصصی تعمیرات پروژکتور و اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی کسب نموده‌اند و در ادامه دانش و مهارت فنی آنان با برگزاری آزمونهای متعدد از سویِ این مرکز مورد سنجش قرار گرفته است. با توجه به سطح بالای تخصص و تجهیزات موجود درمرکز تعمیرات پروژکتور دل به جرأت می‌توان گفت که کارشناسان حاضر در این مجموعه قادر به ارائه برترین سطح کیفی خدمات در حوزه ترمیم و تعمیر پروژکتور می‌باشند.

تعمیرات پروژکتور dell

نمایندگی پروژکتور دل

نمایندگی پروژکتور دل مرکز معتبر و مستقلی است که با همکاری مرکز سخت افزار ایران در حوزه فروش و تعمیرات پروژکتور دل خدمات خوبی ارائه می دهد. کمپانی دل مدل های مختلفی از پروژکتور ها را تولید و عرضه می کند. پروژکتورهای جیبی، چندرسانه ای، خانگی و پروژکتورهای بزرگ همه و همه در نمایندگی پروژکتور دل موجود هستند.

این نمایندگی افتخار دارد تا خدمات و سرویس های خود را همراه با گارانتی طلایی ارائه دهد. به این معنی که در ارائه این تسهیلات و سرویس های ویژه “زمان” جایگاهی ندارد و به صورت همیشگی خدمات ارائه می شود. نمایندگی پروژکتور دل این محصول را صد در صد و در همه شرایط و با هر احتمال خرابی حمایت و پشتیبانی خواهد کرد. نمایندگی پروژکتور دل رضایت مشتری را در اولویت همه برنامه های خود قرار می دهد. خدمات و سرویس های این نمایندگی به گونه ای است که هیچ مرکز دیگری از لحاظ سرویس دهی توانایی رقابت با آن را ندارد. تمام خدمات و سرویس های نمایندگی پروژکتور دل در بخش فروش و تعمیرات پروژکتور دل همراه با ضمانت نامه های معتبر است

تعویض لامپ پروژکتور دل

تعویض لامپ پروژکتور دل یکی از خدمات واحد تعمیرات پروژکتور دل است. لامپ قطعه مهمی در این دستگاه است که بیشتر نقص های فنی دستگاه مربوط به آن است. زمان تعویض لامپ پروژکتور دل بسیار مهم است. لامپ پروژکتور دل قطعه بسیار حساسی است که فاکتورهای محیطی تاثیر زیادی در عملکرد آن دارد.

کشیدن برق پروژکتور بلافاصله بعد از خاموش کردن آن، تمیز نکردن دوره ای فیلتر های پروژکتور دل و قرار دادن دستگاه در مکان خیلی گرم و خیلی سرد در ایجاد اختلال و خرابی زودهنگام لامپ این دستگاه موثر است. توصیه اکید داریم لامپ پروژکتور را بدون هیچ تعللی و در اسرع وقت تعویض کنید تا درگیر مشکلات بیشتر و جدی تر نشوید.

خرابی تصویر پروژکتور دل

وقتی تصویر پروژکتور خراب باشد، کارایی کل دستگاه زیر سوال می رود. همه پروژکتور ها از جمله پروژکتور دل، باید عمود بر سطح نمایش قرار بگیرند تا تصویر آنها بهترین کیفیت را داشته باشد. در غیر این صورت با پیچیدگی تصویر و نهایتا خرابی تصویر پروژکتور روبه رو می شوند.

در این مشکل معمولا یک طرف تصویر کمی بزرگتر از طرف دیگر آن است. از جمله راه های رفع مشکل خرابی تصویر پروژکتور دل تمیز کردن و کالیبره مجدد ماژول رنگ یا تعویض صفحات پلاریزه، تعویض تراشه DLP، تمیز کردن گرد و غبار در بخش‌ های نوری یا اپتیکال و تعویض لامپ است.

تعمیر لنز پروژکتور دل

لنز پروژکتور یکی از بخش های مهم و حساس این دستگاه است که پیدایش اختلال برای آن دور از ذهن نیست. لنز این دستگاه باید ماهانه یک بار تمیز شود تا تصاویر ارسالی با کیفیتی از پروژکتور ارسال شود. تعمیر لنز پروژکتور دل یک سرویس تعمیراتی مهم و حساس است که ظرافت های بسیاری دارد. واحد تعمیرات پروژکتور دل تعمیر لنز پروژکتور دل را با بهترین و بالاترین کیفیت  انجام می دهد.

تعمیر فن ویدئو پروژکتور دل

فن ویدئو پروژکتور دل یکی دیگر از بخش های مهم این دستگاه است که در سلامت آن تاثیر بسزایی دارد. از آنجا که گرمای تولید شده توسط قطعات پروژکتور، -به ویژه لامپ پروژکتور- بالاست؛ لذا باید توسط فن این گرما از بین برود.

فن پروژکتور دل نقش مهمی در افزایش و تداوم عمر مفید این دستگاه دارد. این قطعه با تهویه هوای درون دستگاه و تعویض هوای گرم با سرد، دمای قطعات را به حد مطلوبی رسانده و امکان استهلاک و خرابی آنها را به حداقل میزان ممکن می‌رساند. این بخش از دستگاه نیز به کمک واحد تعمیرات پروژکتور دل تعمیر و تعویض می شود.

تعمیرات پروژکتور دل و دیگر واحدهای تعمیرات دل

تعمیرات پروژکتور دل در صورتی که با یک عیب‌یابی صحیح آغاز گردد و در فرآیند آن از تجهیزات پیشرفته و سازگار با دستگاه استفاده شود نه تنها عیوب پروژکتور را رفع می‌نماید. بلکه با ارتقاء ساختار آن، لذت کار با یک دستگاه نو و بی‌عیب‌و‌نقص را مجدداً برای کاربر فراهم می‌سازد. از سویی دیگر، هرگونه عملیات تعمیر که بدون درنظر داشتن پارامترهای مذکور، بر روی این دستگاه اِعمال شود نه تنها عیوب دستگاه را رفع نمی‌کند بلکه ممکن است با آسیب‌رسانی به بخش‌های سالم آن، خرابی پروژکتور را چندین برابر ساخته و امکان تعمیر و بهبود آن را برای همیشه از میان ببرد.

بنابراین اکیداً پیشنهاد می‌کنیم پیش از تحویل پروژکتور به یک مرکز تعمیراتی از مجاز بودن آن مرکز و رعایت استانداردهای تعمیرات پروژکتور در آن اطمینان حاصل کنید. دیگر واحدهای تعمیرات دل در بخش زیر معرفی می گردند.

خدمات واحد تعمیرات پروژکتور دل

کاربران گرامی پروژکتورهای دل می توانند در صورت بروز هر گونه اختلال و ایراد در عملکرد این دستگاه به مرکز تعمیرات پروژکتور دل مراجعه نمایند و تخصصی ترین خدمات مرتبط با این دستگاه را دریافت کنند. کارشناسان این مرکز با صبر و شکیبایی شما را در جریان اشکالات پیش آمده در دستگاه قرار داده و راهکارهای مورد نیاز جهت رفع آنها را با شما در میان می گذارند. برخی از خدمات واحد تعمیرات پروژکتور دل در این مرکز عبارتند از:

واحد تعمیرات پروژکتور دل
 • تعمیر و تعویض لامپ ویدیو پروژکتو دل
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به تراشه DMD
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به چرخه رنگ
 • عیب‌یابی و تعمیرات مربوط به فن ویدیو پروژکتور دل
 • تعمیرات پروژکتور دل و رفع رفع عیوب مربوط به Main Board پروژکتور دل
 • رفع اختلالات مربوط به ریموت کنترل پروژکتور دل
 • تعمیرات پروژکتور دل و رفع عیوب مربوط به پاور ویدیو پروژکتور دل
 • رفع عیوب مربوط به پاور لامبلاست دل
 • رفع عیوب مربوط به منشور رنگ LCD پروژکتور دل
 • رفع عیوب مربوط به چرخ رنگ CARELWEEL پروژکتور دل
 • رفع عیوب مربوط به تراشه DMD دل
 • تعمیرات پروژکتور دل و رفع عیوب مربوط به لنز و اپتیک پروژکتور دل

اخبار پروژکتور دل و دیگر خبرها

کاربران پروژکتورهای دل به خاطر داشته باشند که هرگونه عملیات تعمیر که بدون درنظر داشتن پارامترهای مذکور، بر روی این دستگاه اِعمال شود نه تنها عیوب پروژکتور را رفع نمی‌کند. بلکه ممکن است با آسیب‌رسانی به بخش‌های سالم آن، خرابی پروژکتور را چندین برابر ساخته و امکان تعمیر و بهبود آن را برای همیشه از میان ببرد.

بنابراین اکیداً پیشنهاد می‌کنیم پیش از تحویل پروژکتور به یک مرکز تعمیراتی از مجاز بودن آن مرکز و رعایت استانداردهای تعمیرات پروژکتور دل در آن اطمینان حاصل کنید. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در این مرکز تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات پروژکتور دل را دریافت نمایید. بخشی از اخبار پروژکتور دل و دیگر خبرها از طریق بخش زیر با شما در میان گذاشته خواهد است.

مقالات پروژکتور دل و دیگر مقالات

مطالبی که در این بخش توسط کارشناسان مرکز تعمیرات پروژکتور دل ارائه می گردند از میان جدیدترین مقالات و مطالب ارائه شده در کنفرانس های ملی و بین المللی برگزیده شده و دو حوزه تعمیرات تخصصی و عمومی پروژکتور را شامل می گردد. از همین رو برای تمامی کاربران عمومی و تعمیرکاران متخصص این حوزه مفید هستند.

مقالات تخصصی این بخش در ارتباط با تکنولوژی های جدید به کار رفته در مدل های مختلف پروژکتور است. همچنین متدهای نوینی که در تعمیرات و سرویس این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند. لذا مطالعه آنها را -علاوه بر کاربران عمومی- به همکارانی که در حوزه تخصصی تعمیرات پروژکتور دل فعالیت دارند پیشنهاد می نماییم. مقالات پروژکتور دل و دیگر مقالات مرتبط از طریق بخش زیر قابل مشاهده است.

انواع پروژکتور دل و دیگر محصولات

مرکز تعمیرات پروژکتور دل ارائه دهنده تمامی خدمات تخصصیِ مرتبط با ارتقاء، ترمیم، بهسازی، سرویس و تعمیرات این محصول است. این مرکز، با بهره‌‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و با همکاری جمعی از مهندسان و کارشناسان این حوزه، فضایی ایجاد نموده که در آن می‌توان غالب اختلالات ایجاد شده در این دستگاه را رفع و برطرف نمود.

مرکز تعمیرات پروژکتور دل با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، یکی از مراکز حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه‌ی خدمات تخصصی و فوق تخصصی دستگاه‌های پروژکتور مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلفِ فناوری عرضه می‌دارد. جدیدترین انواع پروژکتور دل و دیگر محصولات در این بخش معرفی خواهند گشت.

سوالات متداول تعمیر پروژکتور دل

کارشناسان مرکز تعمیرات دل با بهره‌مندی از سال‌ها تجربه در امر سخت افزار و نرم‌افزار دستگاه های دل و استفاده از به‌روزترین ابزارآلات این حوزه، کلیه امور تعمیر را با قیمت‌های مصوب به مشتریان و همکاران محترم ارائه می‌دهد. شما کاربران گرامی می توانید پرسش ها و ابهام های خویش را درباره فرآیند تعمیرات دل در این مرکز از طریق راه های ذکر شده در وب سایت رسمی نمایندگی دل در ایران با کارشناسان ما در میان بگذارید.

کارشناسان مرکز تعمیرات دل تک تک پرسش های دریافت شده از سوی کاربران را بررسی کرده و پاسخگوی آنها خواهند بود. جهت مطالعه سوالات متداول تعمیر پروژکتور دل که از سوی دیگر کاربران وب سایت ارسال گشته اند به بخش زیر مراجعه نمایید.

نمایندگی دل

نمایندگی دل در ایران متشکل از پارت های متعددی است که در هریک از آنها خدمات تخصصی مرتبط با فروش و تعمیر یکی از تولیدات کمپانی دل ارائه می گردد. تمامی خدمات نمایندگی دل در ایران به دست کارشناسانی ارائه می گردد که دارای مدارک تخصصی-بین المللی در حوزه کاری خویش هستند و تسلط جامع و کاملی به قطعات تمامی دستگاه های دل دارند.

نمایندگی دل در ایران با اعتقاد به این باور که همواره حق با مشتری است، تکاپوی خویش را در راستای رسیدن به الگوی متعالی احترام به ارباب رجوع و تکریم مشتری نهاده است.