تعمیرات مانیتور دل

تعمیرات مانیتور دل با توجه به حضور گسترده محصولات این کمپانی در بازارهای داخلی، نیازمند حضور کارشناسانی است که ضمن بهره‌مندی از دانش فنی و تخصصی این کار، تجهیزات پیشرفته این حوزه را نیز در اختیار داشته باشند. توجه به سطح تخصص و مهارت کارشناسان تعمیر به ویژه در حوزه تعمیرات مانیتور دل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

زیرا این دستگاه از اجزا اصلی برخی از کالاها نظیر کامپیوتر، تلویزیون و … است و بعلاوه ساختار و بدنه ظریف و هوشمندی دارد. از همین روست که مرکز تعمیرات مانیتور حساسیت ویژه ای بر تخصص و داشن فنی این پارت از مجموعه خویش داشته و کادر فنی این بخش را پس از آنالیزها و آزمونه های متعدد به همکاری فراخوانده است.

تعمیرات مانیتور دل

نمایندگی تعمیرات دل

نمایندگی تعمیرات دل از سال ها پیش به منظور ارائه ی خدمات تعمیر و بازیابی انواع محصولات دل در ایران احداث گردید. این مجموعه با همکاری تیم زبده ی متخصص، آمادگی ارائه ی هر گونه سرویس پشتیبانی را دارد. این سرویس ها تمامی محصولات تولیدی کمپانی دل را در بر میگیرد.

همانطور که میدانید یکی از مطرح ترین محصولات تولیدی این کمپانی ، کامپیوتر و لپ تاپ های دل است که در انواع نسخه و مدل طراحی و روانه ی بازار شده است. این تجهیزات ممکن است در طول مدت استفاده، با مشکلات مختلف نرم افزاری یا سخت افزاری مواجه شوند.

شناسایی و ریشه یابی این مشکلات، اولین و مهمترین اقدامی ست که در نمایندگی تعمیرات دل صورت میگیرد. پس از مشخص شدن دقیق علت و میزان خرابی، راهکارها بر اساس اولویت بر روی میز قرار میگیرند و در صورت رضایت کاربر اجرایی میشوند. در ادامه ی مقاله قصد داریم به بررسی برخی مشکلات متداول در مانیتور های دل بپردازیم.

حل مشکل پیکسل های مرده در مانیتور دل

یکی از مشکلات رایجی که مانیتور های دل و سایر مانیتور ها با آن روبرو میشوند، ظاهر شدن پیکسل های مرده است. پیکسل مرده، یک نقطه سیاه در مانیتور است که دیگر روشن نمیشود و در قالب یک مربع ظاهر میشود.

پیکسل های گیر کرده نیز همینگونه هستند، اما به جای نمایش رنگ سیاه، پیکسل های گیر کرده در یک رنگ گیر میکنند و دیگر رنگ آن ها تغییر نمیکند.

برای پیکسل های مرده تقریبا راه حلی وجود ندارد. مخصوصا وقتی تعداد این پیکسل ها از حدی فراتر میرود. در چنین مواقعی بهترین راه حل تعویض پنل مانیتور است که از سوی متخصصان نمایندگی تعمیرات دل اجرا میشود.

تعمیر مشکل لکه دار شدن تصویر مانیتور دل

لکه دار شدن توصیر مانیتور دل یکی دیگر ار مشکلاتی ست که کاربران بسیاری برای حل آن به نمیندگی تعمیرات دل مراجعه میکنند. لازم است بدانید، اگر مانیتور شما یک ترک آشکار و قابل مشاهده دارد، یک محیط بزرگ در آن رنگ خود را از دست داده است، و یا بخش بزرگی از آن سیاه و یا رنگی شده است، یک مشکل فیزیکی برای مانیتور شما به وجود آمده است و پنل آن آسیب دیده است. کارشناسان نمایندگی تعمیرات دل با اشراف کامل بر ساختار این محصولات، مشکلات مختلف در این زمینه را شناسایی و برطرف میکنند.

تعمیر مشکل لکه دار شدن تصویر مانیتور دل

رفع مشکل وز وز کردن مانیتور دل

شاید تا به حال با مشکل وز وز کردن مانیتور خود در حین نمایش تصویر مواجه شده اید. این مشکل در صورت تداوم میتواند هر کاربری را عصبی کند. متخصصان نمایندگی تعمیرات مانیتور دل ، بیشترین علت را در بروز مشکلات در بک لایت مانیتور جستجو میکنند. بک لایت همان نور پس زمینه است. این مشکل در مانیتور های قدیمی بیشتر مشاهده میشود. برای تعمیر این اختلال راهکار های ویژه ای در نمایندگی تعمیرات مانیتور دل اجرا میشود.

رفع مشکل خطوط عمودی در تصویر مانیتور دل

یکی از مشکلاتی که کاربران هنگام مراجعه به نمایندگی تعمیرات مانیتور دل از آن ابراز نگرانی میکنند، ایجاد خطوط عمودی مزاحم در تصویر است. دلایل زیادی برای ظاهر شدن خط های سیاه و یا با رنگ دیگر در صفحه مانیتور های دل وجود دارند. معمولا مشکل مربوط به پنل ال سی دی است. کارشناسان نمایندگی تعمیر مانیتور دل با استفاده از ابزار مجهز خود، علت این موضوع را شناسایی میکنند و راهکار های لازم برای تعمیر را به جا می آورند.

تعمیرات مانیتور دل و دیگر واحدهای تعمیرات دل

تعمیرات مانیتور دل در این مرکز به دست متخصصانی انجام می پذیرد که ترفندهای تعمیر را متناسب با ساختار و نوع مانیتور بر می گزینند و با عیب یابی صحیح دستگاه، بهترین راهکار جهت رفع عیوب ایجاد شده در آن را به کار می برند.

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات مانیتور دل به دلیل آنالیز و واکاوی تعداد بی شماری از این دستگاه ها بر ویژگی های فنی و نرم افزاری این محصول مسلط بوده و قادر به رفع تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در آن هستند. دیگر واحدهای تخصصی تعمیرات دل در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

خدمات واحد تعمیرات مانیتور دل

تعمیرات مانیتور دل یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی دل است که با رعایت تمامی پارامترهای ضروری و بایستۀ این حوزه انجام می پذیرد. برخی از سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیرات مانیتور دل عبارتند از:

 

 • رفع ایراد خاموش‌شدن مانیتور دل
 • رفع مشکل تصاویر دارای خطوط برگشتی
 • تعمیر قطع و وصلی تصویر در مانیتور دل
 • رفع مشکل عدم نور در مانیتور دل
 • تعمیر قطع‌شدن تصویر و افتادن دو خط ورتیکال روی صفحه در مانیتور دل
 • تعمیر کم و زیاد شدن نور چراغ استند بای مانیتور دل
 • برطرف‌کردن خط‌های پر نور سفید بر روی تصویر مانیتور دل
 • برطرف‌کردن مشکل فقدان رنگ در مانیتور دل
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور دل با مشکل سوختن پاور
 • رفع عیب خراب بودن تصویر مانیتور دل
 • رفع عیب دیر آمدن تصویر مانیتور دل
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور دل با مشکل قفل شدن روی یک کانال و نمایش قفل کودک
 • عیب‌یابی مانیتور دل با مشکل نداشتن تصویر صدا در ورودی IV
 • عیب‌یابی و تعمیر مانیتور دل با مشکل ایراد ایست وست
 • عیب‌یابی و تعمیر مانیتور دل با مشکل هاله رنگین کمانی
 • تعمیر مانیتور دل با مشکل کم نور شدن لامپ تصویر بعد از چند دقیقه
 • تعمیر مانیتور دل با مشکل حالت استند بای
 • تعمیر قطع رنگ در مانیتور دل
 • تعمیر بالا رفتن برق قسمت ورتیکال در مانیتور دل
 • تعمیر روشن‌نشدن مانیتور دل
 • تعمیر مانیتور دل با مشکل سیاه‌شدن صفحه بعد از کار کردن
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور دل با مشکل نداشتن تصویر
 • تعمیر مانیتور دل با مشکل صدای صوت‌های ولتاژ
 • رفع اختلال چشمک‌زدن LED جلو و روشن‌نشدن مانیتور دل
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور دل با مشکل سوزاندن مکرر ترانزیستور خروجی
 • تعمیر مانیتور دل با مشکل سوختن ترانزیستور افقی
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور دل با مشکل صدای ناهنجار از های‌ولتاژ
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور دل با مشکل خراب شدن آی سی ایپرام
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور دل با مشکل هاله رنگ در تصویر
 • تعمیر و عیب‌یابی مانیتور دل با مشکل داغ کردن بیش از حد آی سی ورتیکال
 • رفع اختلالات مربوط به داغ کردن مانیتور دل

اخبار مانیتور دل و دیگر خبرها

تعمیرات مانیتور دل در این مرکز به دلیل اطمینان از سطح تبحر و مهارت کارشناسان تعمیر با ارائه گارانتی و ضمانت انجام می پذیرد. مرکز تعمیرات دل با بهره‌مندی از سالها تجربه در حوزه سخت افزار و نرم ‌افزار و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه، کلیه امور تعمیر را با قیمتهای مصوب به مشتریان و همکاران محترم ارائه میدهد. اخبار مانیتور دل و دیگر خبرها از طریق فضای زیر قابل پیگیری است.

اخبار مانیتور دل و دیگر خبرها

مقالات مانیتور دل و دیگر مقالات

نمایندگی دل در یکی از پارت های خویش، ارائه دهنده خدمات تخصصی مرتبط با تعمیرات مانیتور دل می باشد. تعمیرات مانیتور دل در این بخش شامل تمامی تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری این محصول بوده و محدود به اشکال خاصی نیست.

کاربران گرامی این محصول می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات مانیتور دل ضمن دریافت تمامی خدمات مورد نیاز، کیفیت اولیه محصول خویش را بازیابند و لذت کار با یک دستگاه نو را مجدداً تجربه نمایند. مقالات مانیتور دل و دیگر مقالات از طریق بخش زیر قابل دریافت است.

انواع مانیتور دل و دیگر محصولات دل

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات مانیتور دل با معرفی و عرضه هر مانیتور جدید از سوی این کمپانی پیشرو و محبوب به بررسی و واکاوی آن پرداخته و به استخراج ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن می پردازند.

این کار منجر به تدوین جدیدترین متدهای تعمیر و سرویس مانیتور گشته و سبب می گردد تا دستگاه های معیوب به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت تعمیر و ترمیم شوند. انواع مانیتور دل و دیگر محصولات از طریق فضای زیر معرفی خواهند گشت.

سوالات متداول تعمیرات دل

کارشناسان مرکز تعمیرات دل با ورود هر دستگاه جدید، به بررسی و واکاوی آن در کارگاه های تخصصی مرکز تعمیرات دل پرداخته و با تمرکز بر ساختار آن رایج ترین و شایع ترین عیوب احتمالی آن را شناسایی می نمایند.

شناسایی رایج ترین عیوب احتمالی در یک دستگاه سبب می گردد تا کارشناسان تعمیرات دل در زمان بروز اختلال با سرعت بیشتر نسبت به عیب یابی دستگاه اقدام نموده و با متدهای مؤثر و سازگار اشکالات ایجاد شده در دستگاه را رفع نمایند. سوالات متداول تعمیرات دل در بخش زیر پاسخ داده خواهد شد.ش

سوالات متداول تعمیرات دل

نمایندگی دل

مدیریت نمایندگی دل در ایران در تلاش است تا تمامی ویژگی‌های یک سازمان مشتر‌ی ‌مدار را در کلیه بخش های نمایندگی دل در ایران پیاده‌ سازد، از همین روست که شما در نمایندگی دل در ایران می‌توانید تمامی ویژگی‌های یک سازمان‌ مشتری مدار را مشاهده نمایید.

نمایندگی دل در ایران در «بخش فروش»، عرضه کننده تولیدات دل و در بخش «خدماتِ پس از فروش» ارائه‌دهنده خدمات تعمیر، بازسازی و ترمیم دل است. این مرکز در تلاش است تا با همکاری نیروهای متخصص و مجرب، روز به‌روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیک‌تر سازد و بالاترین سطح کیفی خدمات را در زمینۀ فروش و سرویس‌های پس از آن به هموطنان گرامی ارائه نماید.