اشتراک گذاری

آموزش تعمیرات لپ‌تاپ ایسر

آموزش تعمیرات لپ‌تاپ ایسر، خدمتی است که نمایندگی acer در راستای افزایش اطلاعات کاربران خود به آنها ارائه می دهد. فراگیری نکاتی در مورد قطعات، اختلالات و نحوه تعمیر بخش های مختلف لپ‌تاپ، می تواند کاربران را در نگهداری و رفع مشکلات این دستگاه یاری نماید.

لازم به ذکر است که مطالب ارائه شده در مبحث آموزش تعمیرات لپ‌تاپ ایسر، حاصل تجربه و مهارت تکنسین های مجرب در این زمینه می باشد. از شما دعوت می شود برای آشنایی بیشتر با مراحل و روش های تعمیرات لپ‌تاپ، به ادامه این مطلب توجه فرمایید.

آموزش تعمیرات لپ‌تاپ ایسر

آشنایی با قطعات در آموزش تعمیرات لپ‌تاپ ایسر

یکی از اولین مباحثی که در فرآیند آموزش تعمیرات لپ‌تاپ ایسر باید به شما کاربران عزیز ارائه دهیم، آشنایی با قطعات این دستگاه می باشد. لپ‌تاپ دستگاه چند جانبه ای است و بخش ها و قطعات بسیار متعددی دارد. مادربرد و قطعات مختلفش ( انواع چیپ ها، آی سی ها، مقاومت ها و … )، ال سی دی، پنل ال سی دی، اسپیکر، کیبورد، کارت گرافیک، هارد، رم، پردازنده، آداپتور و باتری را می توان اصلی ترین قطعات لپ‌تاپ به شمار آورد.

البته همانطور که می دانید، این دستگاه دارای بخش های نرم افزاری مهمی همچون سیستم عامل نیز می باشد. بروز اختلال در هریک از این بخش ها، نیاز به تعمیرات تخصصی داشته و باید در مراکز مجهز و مجاز مورد بررسی قرار گیرد.

مشکلات مهم در آموزش تعمیرات لپ‌تاپ ایسر

پس از آشنایی کلی با قطعات لپ‌تاپ، لازم است که به بررسی مشکلات مهم در آموزش تعمیرات لپ‌تاپ ایسر بپردازیم. در زیر، بخشی از این مشکلات را به صورت فهرست وار بیان کرده ایم:

مشکلات مهم در آموزش تعمیرات لپ‌تاپ ایسر

داغ شدن لپ‌ تاپ

 یکی از مشکلاتی که ممکن است در لپ‌تاپ به وجود بیاید، داغ شدن این دستگاه است. البته گرم شدن لپ‌تاپ پس از مدتی کار کردن امری طبیعی است، اما چنانچه این گرما بیش از اندازه و غیر معمول  باشد، نیاز به بررسی تخصصی دستگاه می باشد.

معمولا کثیف بودن دریچه های هوا و یا مشکلات فن موجب بروز این مشکل می شود. در هر صورت، آنچه در آموزش تعمیرات لپ‌تاپ به آن توجه می شود این است که در صورت تداوم این مساله، قطعات لپ‌تاپ در معرض خطرات جدی قرار می گیرند. لذا باید در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل داغ شدن بیش از حد این دستگاه اقدام گردد.

عدم عملکرد کیبورد

 یکی دیگر از رایج ترین مشکلاتی که در مبحث آموزش تعمیرات لپ تاپ ایسر مورد بررسی قرار می گیرد، عدم عملکرد کیبورد این دستگاه است. جالب است بدانید که این مساله، عموما به دلایلی همچون وجود آلودگی زیر کلیدها و یا مشکلات نرم افزاری اتفاق می افتد. البته در مواردی، نقص های عملکردی صفحه کلید لپ‌تاپ، دلایل سخت افزاری مهم تری دارد که لزوم بررسی و تعمیر تخصصی این قطعه را آشکار می سازد.

مشکلات تصویر

 مشکلات تصویر لپ‌تاپ نیز از جمله رایج ترین گزارشاتی است که کاربران این دستگاه به تعمیرکاران ما گزارش داده و خواستار برطرف شدن آن هستند. اختلالات مدار مبدل، خرابی های پنل، نقایص ال سی دی و مواردی از این دست را می توان مهم ترین عوامل در بروز مشکلات تصویر معرفی کرد. یکی از مواردی که کاربران در دروه های آموزش تعمیرات لپ‌تاپ ایسر فرا می گیرند، ترمیم قطعات ال سی دی و رفع مشکلات تصویر در این دستگاه می باشد.

مشکلات نرم افزاری

 مواردی که ذکر کردیم، مهم ترین مشکلات سخت افزاری لپ‌تاپ بودند که ناشی از خرابی قطعات داخلی این دستگاه می باشند. اما اطلاع دارید که لپ‌تاپ، دچار اختلالات و نقایص نرم افزاری نیز می شود.

از جمله مهم ترین مشکلات نرم افزاری که در آموزش تعمیرات لپ‌تاپ ایسر مورد توجه قرار می گیرد، باید به مواردی از قبیل: کاهش سرعت انتقال اطلاعت، عدم اتصال به اینترنت، مشکلات بلوتوث، کرش کردن سیستم، حمله ویروس ها به سیستم عامل، پاک شدن اطلاعات هارد و … اشاره نمود. لازم به ذکر است که تعمیر مشکلات نرم افزاری لپ‌تاپ، تخصص و مهارت خاص خود را می طلبد و باید توسط مهندسین زبده نرم افزار انجام شود.

اقدامات تعمیری در آموزش تعمیرات لپ‌تاپ ایسر

یکی از مهم ترین مراحل در آموزش تعمیرات لپ‌تاپ ایسر، آشنایی با اقدامات تعمیری این دستگاه می باشد. برای برطرف کردن مشکلات ذکر شده، نیاز به انجام اقدامات زیر می باشد:

 • تعمیر کیبورد لپ‌تاپ ایسر
 • تعمیر اسپیکر لپ‌تاپ acer
 • تعمیر هارد لپ‌تاپ ایسر
 • تعمیر رم لپ‌تاپ ایسر
 • تعویض قطعات معیوب لپ‌تاپ ایسر
 • ارتقاء و اصلاح سیستم عامل لپ‌تاپ ایسر
 • بازیابی اطلاعات هارد لپ‌تاپ acer
 • تعمیر تخصصی مادربرد لپ‌تاپ ایسر
 • ترمیم کارت گرافیک لپ‌تاپ ایسر
 • بررسی و تعمیر مدارهای مادربرد لپ‌تاپ ایسر
 • تعمیر ال سی دی لپ‌تاپ acer
 • تعمیرات قطعات روی مادربرد لپ‌تاپ ایسر
 • تعمیر پردازنده لپ‌تاپ ایسر

نمایندگی ایسر

نمایندگی ایسر ضمن عرضه ی محصولات این شرکت، خدمات پس از فروش آنها را نیز به کاربران ارائه می دهد. این مرکز، با عمل به اصول مشتری مداری، توانسته اعتماد کاربران را در طول سالها فعالیت خود جلب کند.

همکاران ما در این نماندگی، وظایف خود را با تعهد و مهارتی مثال زدنی انجام داده و تمام تلاش خود را می کنند تا خدمات ارائه شده، در بالاترین سطح کیفی قرار داشته باشد. در نمایندگی acer همچنین ترمیم و تعمیر محصولات این شرکت نیز انجام می گردد.

نمایندگی ایسر

واحدهای تعمیرات ایسر

کارشناسان مجرب حوزه ی تعمیر در واحدهای تعمیرات ایسر به بررسی و تعمیر این محصولات می پردازند. انجام عملیات تعمیر با استفاده از به روزترین ابزار و روش های روز دنیا، خدمات این واحدها را به طرز قابل توجهی ارتقاء داده است.

چنانچه لپ تاپ، گوشی، تبلت، تجهیزات کامپیوتر و هریک از محصولات ایسر شما دچار مشکل عملکردی شد، با مراجعه به واحدهای تعمیرات ایسر می توانید از تعمیر تخصصی آنها اطمینان حاصل نموده و شاهد فعالیت مجدد دستگاه خود باشید.

3/5(10 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩