اشتراک گذاری

تعمیر کمپرسور یخچال توشیبا

کمپرسور را میتوان مهم ترین و اصلی ترین قطعه در تمامی یخچال های توشیبا به شمار آورد. کمپانی توشیبا از دیرباز به ساخت و تولید پیشرفته ترین تجهیزات در این خصوص پرداخته است و از این حیث با کیفیت ترین یخچال ها را عرضه کرده است. مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی توشیبا با کمک کارشناسان و متخصصان دوره دیده، قادر است عیب یابی انواع کمپرسور را در کمترین زمان ممکن و با رعایت اصول به انجام برساند. پس از عیب یابی دقیق، تعمیرات کمپرسور در دستور کار تیم تعمیرات قرار خواهد گرفت. همانطور که اشاره شد، تعمیر کمپرسور یخچال از جمله اقدامات تخصصی است که واحد تعمیرات یخچال توشیبا ، به آن میپردازد.

نقش حساس و حیاتی کمپرسور باعث شده، هر گونه آسیب وارده به آن، هزینه های گزاف تعمیرات و یا تعویض را برای کاربر به دنبال خواهد داشت. یک تعمیرکار مجرب ابتدا باید با قطعات و کارکرد و حساسیت آن ها آشنایی کامل داشته باشد که در روند تعمیرات دچار تعلل و خطا نشود. خوشبختانه کادر تعمیر این نمایندگی با اشراف کامل به ساختار کمپرسورهای یخچال توشیبا، این فرایند را با کمترین ریسک به انجام خواهد رسانید. اگر از کاربران یخچال های توشیبا هستید، یا به تازگی در روند کمپرسور یخچال خود، شاهد خللی بوده اید، این مقاله به شما اختصاص داده شده است.

تعمیر کمپرسور یخچال توشیبا

تست کمپرسور یخچال توشیبا قبل از مراجعه به نمایندگی

به هنگام مواجهه با مشکل در کمپرسور یخچال خود، قبل از اینکه به نمایندگی تعمیر کمپرسور یخچال توشیبا مراجعه نمایید، پیشنهاد میشود با پیروی از مراحل زیر، تست های ابتدایی را انجام دهید :

  • یخچال را از دیوار دورتر کنید.
  • یخچال را از برق بکشید و محتویات آن را خارج سازید.
  •  کمپرسور و رله اضافه بار را از جهات مختلف بررسی کنید.
  •  یخچال را مجدد به برق وصل کنید

خرابی کمپرسور یخچال با این نشانه ها همراه است

حال این سوال پیش می آید که خرابی کمپرسور چگونه قابل تشخیص است و چه زمانی باید به نمایندگی تعمیر کمپرسور یخچال توشیبا مراجعه کنیم؟ بهتر است بدانید که کمپرسور وظیفه ی سرما زایی در یخچال را بر عهده داشته و با فشرده تر کردن مبرد و تحویل آن به کندانسور این عمل را انجام می دهد. به همین سبب در صورت مشاهده ی نشانه هایی چون صدای زیاد و ناهنجار کمپرسور، ایجاد سوراخ در مسیر جریان گاز مبرد، گرم بودن هوای یخچال، عدم تولید سرما، عدم فریز شدن مواد غذایی در فریزر یخچال، آب دادن فریزر یخچال و کار کردن یکسره یخچال با واحد تعمیرات یخچال توشیبا ، تماس بگیرید.

تعمیر کمپرسور یخچال توشیبا

کارشناسان واحد تعمیر کمپرسور یخچال توشیبا ، برای بررسی کامل سلامت و کارایی کمپرسور، اقدام به تست مستقیم آن و اقداماتی نظیر تست فن کندانسور، فن اوپراتور، تست جریان اوپراتور، بررسی گرفتگی و انسداد لوله مویی، تست به وسیله ی اهم متر، بررسی نشتسی گاز کمپرسور، اضافه شارژ گاز کمپرسور، بررسی جام کردن پیستور کمپرسور، بررسی خرابی کمپرسور به صورت ظاهری، سیم کشی بین برد و کمپرسور یخچال و بررسی سیم های برق متصل به کمپرسور خواهند نمود. اگر خرابی و اختلال کمپرسور یخچال توشیبا ، قابل تعمیر و جبران باشد، نمایندگی تعمیر آن را پیش رو قرار میدهد. اما اگر میزان خرابی به حدی باشد که تعمیر آن با ریسک و هزینه ی اضافه همراه باشد، تنها راه حل بازگرداندن سلامت یخچال، تعویض کمپرسور است.

تعویض کمپرسور یخچال توشیبا

گاهی ممکن است میزان خرابی کمپرسور به حدی باشد، که تعمیر کمپرسور یخچال توشیبا ، با ریسک های فراوانی همراه باشد. گاهی ممکن است تعمیر آن موقتی باشد و هیچ تضمینی برای راه اندازی دوباره ی آن وجود نداشته باشد، در چنین مواقعی کارشناسان واحد تعمیرات یخچال توشیبا ، راه قابل اعتمادی چون تعویض کمپرسور را به کاربران معرفی میکنند و در صورت رضایت این عزیزان، اقدام به تعویض صحیح و اصولی این قطعه ی حساس خواهند نمود.

نمایندگی تعمیرات یخچال توشیبا

نمایندگی تعمیر یخچال توشیبا با هدف احترام به حقوق مشتریان خود و کسب اعتماد این عزیزان، واحدهای تعمیراتی خود را با بالاترین و پیشرفته ترین فناوری های دنیا تجهیز کرده است. در این مرکز روند تشخیص خرابی به سرعت انجام گرفته و تکنسین های بیشترین دقت خود را صرف ترمیم، تعمیر و یا تعویض قطعات می کنند. نمانیدگی تعمیرات یخچال توشیبا ، به دلیل استفاده از قطعات اوجینال به یکی از قابل اعتماد ترین مرکز تعمیرات یخچال در سطح کشور، بدل گردیده است.

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩