اشتراک گذاری

تعمیر پرینتر کانن در محل

نمایندگی کانن، در راستای عمل به ارکان مشتری مداری به کاربران محترم خود سرویس تعمیر پرینتر کانن در محل ارائه می دهد. به واسطه ی این خدمت ویژه، دیگر نیازی به مراجعه ی کاربران به مراکز تعمیراتی نبوده و پرینتر مورد نظر، در محل زندگی و یا کار آنها مورد بررسی و ترمیم قرار می گیرد. برای اینکه شما کاربران گرامی از صحت و کیفیت خدمات ارائه شده مطمئن باشید، تعمیرکاران مجرب و دارای تخصص در زمینه ی تعمیرات پرینتر به محل اعزام خواهند شد. این کار موجب می گردد تا از نزدیک نظاره گر نحوه ی تعمیر پرینتر کانن خود باشید و در صورت داشتن سوال و مشکل سوالات خود را مطرح نمایید.

محصولات نمایندگی مجاز کانن

نحوه دریافت خدمات تعمیر پرینتر کانن در محل

روند خدمات سرویس در محل پرینتر کانن بدین صورت است که برای بهره مندی از آن، کافی است با نمایندگی این شرکت تماس حاصل نمایید. پس از گزارش مشکلات دستگاه به همکاران ما و اطمینان از نیاز آن به بررسی تخصصی، هماهنگی های لازم نظیر آدرس شما انجام می گردد. سپس، تیم کارشناسی به محل مورد نظر اعزام شده و پس از بررسی پرینتر، اقدامات لازم را برای رفع مشکل در حضور شما انجام می دهند.

لازم به ذکر است که پیش از اعزام تعمیرکاران، کلیه ی ابزار و تجهیزات لازم مشخص شده و تیم به صورت مجهز در محل حاضر می شوند. پس از بررسی کامل دستگاه و تشخیص منشأ مشکل، تعمیرات آن انجام شده و پرینتر مثل روز اول به شما تحویل داده می شود. همچنین شما عزیزان می توانید محصول خود را در حضور تعمیرکاران امتحان نموده و در صورت وجود مشکل، تقاضای برطرف نمودن آن را داشته باشید. دغدغه ی همکاران ما برای تعمیر پرینتر کانن در محل، ترمیم و بازیابی کامل این محصول می باشد.

مزایای تعمیر چاپگر کانن در محل

تعمیر پرینتر کانن در محل مزایای بسیاری دارد که در این بخش به برخی از این مزایا می پردازیم. با استفاده از این سرویس از مشکلاتی که ممکن است در حین جابجایی دستگاه رخ دهد مانند ضربه خوردن، گم شدن برخی از قطعات، شکستگی و… پیشگیری می‌گردد. تمامی مراحل تعمیر و سرویس در محل پرینتر کانن پس از کسب اجازه و تأیید صاحب دستگاه انجام خواهد شد. کارشناسان اعزام شده به محل ، تمامی ابزارآلات مورد نیاز همراه دارند و هیچ گونه محدودیتی در انجام تعمیر و سرویس نخواهند داشت .

کادر فنی مجرب و متعهد این مرکز، قطعات اصل را از تقلبی به آسانی تشخیص داده و از کاربرد آن‌ها در حین تعمیر خودداری می‌کنند. پس از تعمیر دستگاه در حضور مشتری ، آموزش های لازم جهت استفاده ی بهتر و بهینه تر از پرینتر به کاربر داده خواهد شد. در صورتی که تعمیر پرینتر کانن در محل امکان پذیر نباشد ، پرینتر به نمایندگی انتقال داده خواهد شد. لازم به ذکر است ، کاربران گرامی می توانند  پیش از اعزام کارشناسان تعمیر به محل ، از طریق  تماس با بخش سرویس در محل در نمایندگی کانن، در جریان هزینه ی تعمیر قرار بگیرند.

سرویس های تعمیر پرینتر کانن در محل

کلیه خدمات مرتبط با تعمیر پرینتر اعم از تعمیر و تعویض مین برد، تعمیر و تعویض بلید پرینتر، تعویض کارتریج، سرویس‌های دوره‌ای پرینتر، تعمیر و تعویض مگنت پرینتر، تعمیر و تعویض پیکاپ پرینتر و … از طریق سرویس تعمیر پرینتر کانن در محل قابل دریافت است. کارشناسان تعمیر پرینتر ، تمامی اقداماتی را که در تعمیرگاه نمایندگی کانن انجام می‌گردد، با حضور در محل، به کاربران تمامی پرینترهای کانن ارائه می‌دارند.

 تعمیر مین برد پرینتر کانن

اگر شما نیز جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در طول روزهای اخیر متوجه بروز اشکال و خرابی در مین برد پرینتر خود شده‌اید، می‌توانید به نمایندگی کانن مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایید. در صورتی که امکان مراجعه به این نمایندگی را ندارید، می‌توانید از سرویس تعمیر پرینتر کانن در محل استفاده نمایید. سوختگی عمده‌ترین علتی است که سبب خرابی این قطعه می‌شود. سوختگی مین برد غالباً به دلیل نوسانات مداوم و مکرر برق است.

در صورت نوسانات مداوم برق، مین برد جزء اولین قطعاتی است که دچار مشکل شده و عمل نمی کند. البته درست کار نکردن درگاه های خروجی و ورودی پرینتر نیز در افت عملکرد مین برد نقش دارند. اگر مین برد بسوزد، این قطعه به صورت کامل از کار می‌افتد و پرینتر قادر به انجام عملیات چاپ نخواهد بود.

شارژ کارتریج پرینتر کانن

شارژ کارتریج پرینتر کانن یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی کانن است. این کار با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات این حوزه و با بکارگیری برترین جوهرهای سازگار با این دستگاه انجام می پذیرد. استفاده از بهترین تونرها و رعایت استانداردهای این حوزه باعث شده تا نمایندگی کانن به انتخاب نخست کاربرانی تبدیل شود که نیاز به شارژ مجدد کارتریج پرینتر کانن دارند.

نوع عملیات شارژ کارتریج ارائه شده در این مرکز، بسته به نوع هر پرینتر متفاوت است و بر اساس استانداردهای ذکر شده از سوی شرکت سازنده انجام می گیرد. همین امر باعث شده تعمیرات انجام شده بالاترین تأثیر را در بهبود دستگاه و بازیابی کیفیت نخستین داشته باشند. برای دریافت این سرویس در صورتی که امکان مراجعه به نمایندگی کانن را ندارید، می‌توانید از سرویس تعمیر پرینتر کانن در محل استفاده کنید.

نمایندگی کانن

کلیه ی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر محصولات canon را می توانید از نمایندگی رسمی این شرکت دریافت نمایید. عرضه ی جدیدترین محصولات کانن به صورت اورجینال، نصب و راه اندازی دستگاه برای کاربران، خدمات پس از فروش و در نهایت، تعمیر تخصصی انواع تولیدات این شرکت، از جمله خدمات ارائه شده به کاربران در نمایندگی کانن می باشند. مدیریت این مجموعه در راستای تکریم مشتری، از کارشناسان مجرب و دارای مهارت در کلیه ی بخش ها دعوت به همکاری نموده است. در صورت بروز مشکل برای دستگاه کانن می توانید از خدمات تعمیر در محل این مرکز استفاده کنید. این خدمات شامل تعمیر و ترمیم فکس در محل،  تعمیر پرینتر کانن در محل، تعویض قطعات و تعمیرات پروژکتور در محل و … می باشد. همچنین شما کاربران گرامی با برقراری تماس و یا مراجعه ی حضوری، می توانید از مشاوره های کارشناسان در نمایندگی کانن استفاده کنید.