اشتراک گذاری

تعمیر لپ تاپ ایسر

تعمیر لپ تاپ ایسر به دلیل ساختار هوشمند و ظریف این دستگاه حضور متخصصانی را می طلبد که ضمن تسلط بر ویژگی‌های سخت افزاری و نرم افزاری این محصول با ساختارهای گوناگون آن آشنایی داشته و قادر به عیب‌یابی صحیح دستگاه و به تبع آن انتخاب بهترین راهکار جهت رفع اختلالات ایجاد شده ‌باشند.

در زمان بروز هر گونه اشکال و ایراد در دستگاه، عدم توجه به پارامترهای مذکور از سوی دارنده دستگاه و مراجعه به مراکز غیرمجاز جهتِ انجامِ تعمیر لپ تاپ Acer زمینه ساز آن می گردد تا بسیاری از دستگاه‌ها به سبب اقدامات ناشیانه، هیچ‌گاه کیفیت اولیه خود را بازنیابند و گاه با خرابی بیش از پیش، امکان بهبود و ترمیم آن‌ها برای همیشه از میان برود.

تعمیر لپ تاپ ایسر در محل

تعویض ال سی دی لپ تاپ ایسر

تعویض ال سی دی لپ تاپ از جمله تخصصی ترین خدمات و سرویس هایی ست که نمایندگی لپ تاپ ایسر در اختیار کاربران و دارندگان انواع این تجهیزات قرار میدهد. از شایع ترین مشکلاتی که ال سی دی لپ تاپ با آن روبرو میشود عدم نمایش تصویر است. مشکلاتی از قبیل نفوذ آب و مایعات پاک کننده ، برخورد جسم سخت و وارد شدن ضربات و … نیز از دیگر اختلالاتی ست که ممکن است تولید تصویر در ال سی دی را متوقف کند.

تعمیر و تعویض این قطعه در نمایندگی ایسر با استفاده از آرشیو کاملی که از قطعات مورد نیاز و لوازم جانبی اورجینال در دسترس است و همچنین کارشناسان و متخصصان زبده ای که به این امر مشغول هستند، در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت و دقت به انجام میرسد. گفتنی ست که این سرویس ها با گارانتی و ضمانت نامه ی معتبر کتبی نیز همراه است.

رفع مشکلات باتری لپ تاپ ایسر

باتری به کار رفته در لپ تاپ ایسر ساختار لیتیوم یونی دارد. باتری لیتیوم یونی اگر چه کیفیت بسیار بالایی در حفظ و انتقال انرژی دارد، اما با ضعف هایی نظیر محدودیت عمر مفید مواجه است. این مسئله به این معنی است که کاربر پس از مدتی در عملکرد باتری خود شاهد بروز ناکارآمدی هایی خواهد شد که خبر از فرا رسیدن زمان تعمیر یا تعویض این قطعه میدهند. واحد رسیدگی به مشکلات باتری لپ تاپ ایسر این آمادگی را دارد تا با ارائه ی تخصصی ترین خدمات در زمینه ی کالیبراسیون، شوک دهی، تعمیر و تعویض باتری با نمونه ی اورجینال، اقدامات لازم جهت بازیابی سلامت دستگاه را به عمل آورند.

رفع مشکلات گرافیک لپ تاپ ایسر

مشکلات گرافیک لپ تاپ ایسر از دیگر اشکالات متداول در این تجهیزات است که میتواند دردسرهای بسیاری را با خود به همراه داشته باشد. این اختلالات معمولا تا جایی ممکن است پیشروی داشته باشند که دستگاه قادر به تولید تصویر نباشد و یا قدرت اجرای یک نرم افزار ساده را هم نداشته باشد. از آن جا که تعویض کارت گرافیک و پردازنده ی گرافیکی با ریسک های فراوانی همراه است، کارشناسان و متخصصان نمایندگی تعمیرات ایسر تمهیدات ویژه ای را در این خصوص اندیشیده اند. واحد تعمیرات گرافیکی میتواند ضمن عیب یابی دقیق، اقدامات لازم جهت تعمیر و رفع مشکلات گرافیک لپ تاپ ایسر را در اسرع وقت به عمل آورد.

تعمیر سیاه شدن صفحه نمایش لپ تاپ ایسر

سیاه شدن صفحه ی نمایش لپ تاپ ایسر از دیگر مشکلاتی ست که ممکن است کاربران بسیاری به هنگام بالا آمدن ویندوز با آن مواجه شوند. در این مواقع با شنیدن صدای فن و روشن شدن چراغ ها میتوان متوجه روشن بودن سیستم شد، اما تصویر توسط مانیتور به نمایش در نمی آید و  صفحه همچنان سیاه باقی می ماند. این مشکل در اغلب موارد توسط کارشناسان و متخصصان نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر به راحتی قابل حل است و خوشبختانه جای نگرانی وجود ندارد. شما عزیزان نیز در صورت مواجه با چنین اشکالی میتوانید پس از چک نمودن سلامت کابل های اتصال، اقدامات لازم جهت تعمیر لپ تاپ را به نمایندگی تعمیرات ایسر ارجاع دهید.

رفع نرم افزارهای ویروسی در نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر

یکی از رایج ترین و البته دردسر ساز ترین مشکلاتی که هر لپ تاپی ممکن است با آن روبرو شود، نفوذ بدافزارها و نرم افزارهای ویروسی است. این بدافزارها بر حسب نوع و میزان قدرتی که دارند، میتوانند عملکرد لپ تاپ ایسر را با مشکلات جدی مواجه سازند. با گسترش این نرم افزارهای مخرب، به مرور زمان، کمپانی های مختلف، آنتی ویروس های قوی و کارآمدی را برای مقابله، طراحی کردند. از این رو توصیه میشود برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، حتما از آنتی ویروس های با کیفیت و مرغوب در لپ تاپ ایسر خود استفاده کنید.

در همین راستا ، کارشناسان واحد نرم افزار نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر ، آماده اند تا هر گونه سرویس لازم را جهت پیشگیری و مقابله با چنین مشکلی در اختیار شما عزیران قرار دهند. لازم به ذکر است که تداوم این نرم افزارها در لپ تاپ ایسر، میتواند دستگاه را با مشکلات بزرگ تری مواجه سازد. از این رو لازم است، رسیدگی سریع هنگام نسبت به این مسئله، در راستای کار قرار بگیرد.

حل مشکل بوت نشدن ، در نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر

بوت نشدن لپ تاپ ایسر، از دیگر مشکلاتی ست که کاربران این تجهیزات را روانه ی نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر میسازد. بوت نشدن لپ تاپ ، ممکن است دلایل متعددی داشته باشد که در این میان رفع برخی از آنها توسط کاربر امکان‌پذیر است و رفع برخی دیگر، نیاز به حضور کارشناس تعمیر لپ تاپ ایسر دارد. بوت شدن در واقع همان فرایند راه‌اندازی لپ تاپ است.

این فرایند ممکن است به دلایل مختلف نرم افزاری و سخت افزاری با اخلال روبرو شود. برای مثال شاید دلیل این امربالا نیامدن ویندوز، نصب یک سخت افزار جدید، دستکاری در کابل ها، نصب یک نرم افزار مخرب یا ورود ویروس به سیستم باشد. کارشناسان تعمیر لپ تاپ ایسر ، آماده اند تا ضمن عیب یابی دقیق ، اقدامات لازم جهت رفع مشکل را به جا آورند.

بوت نشدن لپ تاپ ایسر

رفع مشکل روشن نشدن لپ تاپ

از مشکلات متداول لپ تاپ ایسر و سایر لپ تاپ های موجود در بازار، خاموش شدن ناگهانی و در ادامه روشن نشدن آن است. برای بسیاری از کاربران لپ تاپ ایسر، پیش آمده است که هنگام کار با لپ تاپ، دستگاه به طور ناگهانی خاموش شده و با یک صفحه سیاه مواجه می‌شوند. سپس دستگاه، روشن نمی‌شود. بروز چنین مشکلی میتواند نگرانی های بسیاری را متوجه کاربران کند. کارشناسان نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر ، آماده اند تا هر گونه نگرانی در این خصوص را مرتفع نمایند.

به طور عمده از اصلی ترین دلایلی که به روشن نشدن لپ تاپ ایسر منجر میشود، میتوان خرابی باتری و شارژر، بروز مشکل در مین برد دستگاه، اختلالات برد تغذیه و خرابی هارد دیسک را نام برد. این امکان برای شما عزیزان فراهم شده است که در صورت مواجهه با چنین مشکلی، از خدمات تخصصی نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر بهره مند گردید. کارشناسان واحد تعمیرات لپ تاپ ایسر ، قادرند هر گونه اختلال نرم افزاری و سخت افزاری موجود در این تجهیزات را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف سازند.

رفع مشکل گرم شدن لپ تاپ ایسر را به ما بسپارید

از دیگر مشکلات متداول در انواع لپ تاپ ها، از جمله لپ تاپ های ایسر، میتوان داغ شدن دستگاه را مثال زد. تهویه ی ضعیف، باعث گرم شدن دستگاه می شود و نتیجه ی آن کند شدن دستگاه و تلاش بیشتر پردازنده است. علاوه بر این گرمای خارج نشده از دستگاه، این قدرت را دارد تا به مرور زمان، قطعات به کار رفته در لپ تاپ ایسر و هر سیستم دیگری را با مشکلات جدی مواجه سازد.

از این رو رفع این مشکل، از آن دسته از اموری ست که باید در اولویت کاری هر کارشناس تعمیر و مرکز پشتیبانی قرار بگیرد. گرم شدن بیش از حد لپ تاپ ایسر، میتواند دلایل مختلف سخت افزاری و نرم افزاری داشته باشد. از این رو عیب یابی آن نیازمند دقت، مهارت، تخصص و تجهیزات کارآمد است. کارشناسان نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر، با عیب یابی دقیق این مشکل، قادرند در کوتاه ترین زمان ممکن ، اختلال پیش آمده را مورد بازیابی و تعمیر قرار دهند.

تعمیر لپ تاپ ایسر و دیگر واحدهای تعمیرات ایسر

تعمیر لپ تاپ ایسر یکی از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز می باشد که به دلیل استفاده از سازگارترین تجهیزات و پیشرفته ترین ابزار با بالاترین کیفیت و بازدهی انجام می پذیرد. تعمیر لپ تاپ ایسر در این مرکز به دلیل اِعمال پاره ای از عملیات گردگیری و بازیابی در حین تعمیر منجر به بازیابی کیفیت اولیه دستگاه و رفع عیوب نهفته آن گشته و سبب می گردد تا کاربر لذت کار با یک دستگاه نو و بی عیب و نقص را مجدداً تجربه نماید. دیگر واحدهای تعمیرات ایسر در بخش زیر معرفی خواهند گشت.

خدمات واحد تعمیر لپ تاپ ایسر

تعمیر لپ تاپ ایسر در این مرکز به دلیل اطمینان از سطح مهارت و خُبرگی کارشناسان تعمیر با گارانتی و ضمانت انجام می پذیرد. محدوده زمانی گارنتی خدمات در این مرکز بسته به نوع تعمیرات متفاوت بوده و بازه های زمانی متعددی را شامل می گردد.

برخی از خدمات واحد تعمیر لپ تاپ ایسر عبارتند از:

 • انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه‌سازی و افزایش سرعت نرم‌افزارهای کاربردی در لپ تاپ ایسر
 • تعمیرات فوق‌تخصصی انواع درایوهای نوری لپ تاپ ایسر (رفع مشکلات  مکانیکی و الکترونیکی)
 • تعمیرات لپ تاپ ایسر در بخش گرافیکی  و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ لپ تاپ ایسر  (VGA)
 • تعمیر و تعویض انواع مودم لپ تاپ (Modem)
 • تعویض انواع چیپ ( Northbridge , Southbridge , VGA )
 • رفع مشکلات مدار SOUND  و مدار LAN
 • رفع مشکلات مدار  RTC و  مدار  CLOCK
 • رفع مشکلات  مدار POWERING
 • رفع مشکلات  مدار PWM و مدار تأمین کننده ولتاژ CPU
 • بازیابی اطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک
 • تعمیرات و بازیابی باتری انواع لپ تاپ ایسر  (تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و.. )
 • تعمیرات تخصصی انواع شارژر لپ تاپ ایسر (آداپتور لپ تاپ ایسر )
 • تعمیرات کی‌بورد و تعویض کی‌بورد انواع لپ تاپ (نوت بوک)
 • تعمیر و تعویض وایرلس و بلوتوث انواع لپ تاپ ایسر
 • بررسی و کنترل اجزای رایانه شامل: اتصالات، فن‌ها، درایوهای نوری، منبع تغذیه و کابلهای اتصال
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ی مدارهای الکترونیکی مادربرد، کارت گرافیک، مودم، پاور و…
 • روغن‌کاری کلیه فن‌ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک
 • گردگیری کلیه منافذ ورودی هوا به داخل لپ تاپ ایسر
 • ترمیم و تعمیر سیلندر، برد، رفع بدسکتور لپ تاپ ایسر
 • بررسی همه جانبه‌ی LCD و LED به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات مختلف های ولتاژ و …

سایر خدمات نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر

 • گشایش و به‌روز رسانی انواع پسورد بایوس و هارد در لپ تاپ ایسر
 • تعمیر و ترمیم شکستگی لولا و قاب و نیز تعویض قاب انواع لپ تاپ ایسر
 • بررسی همه جانبه هارد از نظر صحت سیلندر و مکانیک هارد لپ تاپ ایسر
 • خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض LCD و LED  انواع لپ تاپ ایسر
 • ترمیم و تعمیر هارد دیسک لپ تاپ ایسر (مکانیکی و الکترونیکی) …
 • رفع  مشکلات مدار باک شارژر، گرافیگ، چیپ شمالی و جنوبی و …
 • تعمیرات مادربرد لپ تاپ ایسر
 • نصب و اصلاح نرم‌افزارهای متناسب با اجزای لپ تاپ ایسر
 • نصب ویندوز، درایورها و کلیه نرم افزارهای عمومی و تخصصی لپ تاپ ایسر
 • بررسی همه جانبه‌ و کامل قطعات الکترونیکی و در صورت لزوم تعویض آنها
 • به‌روز رسانی انواع بایوس لپ تاپ ایسر
 • گشایش قفل (Bios) انواع لپ تاپ یا به اصطلاح برداشتن پسورد بایوس

اخبار لپ تاپ ایسر و دیگر خبرها

کاربران گرامی لپ تاپ ایسر می توانند با مراجعه به مرکز تعمیر لپ تاپ ایسر ضمن دریافت تمامی خدمات مورد نیاز، کیفیت اولیه محصول خویش را بازیابند و لذت کار با یک دستگاه نو را مجدداً تجربه نمایند. در این بخش فضایی فراهم آورده ایم تا با همکاری کارشناسان مرکز تعمیر لپ تاپ ایسر شما کاربران گرامی را در جریان جدیدترین اخبار و رویدادهای این حوزه قرار دهیم. جهت مشاهده اخبار لپ تاپ ایسر و دیگر خبرها می توانید به لینک های موجود در بخش زیر مراجعه نمایید.

مقالات لپ تاپ ایسر و دیگر مقالات

شما کاربران گرامی می‌توانید با انتخاب آگاهانه‌ی مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ ایسر در کمترین زمان و با کمترین هزینه، دستگاه معیوب خود را تعمیر کنید. احترام به مشتریان و هموطنان گرامی در کنار ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، هدف مدیریت و کادر فنی نمایندگی ایسر می‌باشد.

کارشناسان ما جهت برآورده‌سازی پاره‌ای از نیازهای کاربران و همکاران این حوزه به دانش فنی تعمیرات، اقدام به ارائه مقالاتی نموده اند که در آنها از جدیدترین و کارآمدترین شیوه‌های تعمیر لپ تاپ ایسر سخن رفته است. شما کاربران گرامی می توانید در صورت نیاز به دریافت این مقالات به بخش زیر مراجعه کرده و آنها را مطالعه نمایید. مقالات لپ تاپ ایسر و دیگر مقالات از طریق بخش زیر قابل دریافت است.

انواع لپ تاپ ایسر و دیگر محصولات

نمایندگی ایسر ارائه دهنده تمامی خدمات تخصصیِ مرتبط با ارتقاء، ترمیم، بهسازی، سرویس و تعمیرات محصولات این برند محبوب و پرطرفدار است. این مرکز، با بهره‌‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر و با همکاری جمعی از مهندسان و کارشناسان این حوزه، فضایی ایجاد نموده که در آن می‌توان غالب اختلالات ایجاد شده در تولیدات این برند را رفع و برطرف نمود.

نمایندگی ایسر با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، یکی از مراکز حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه‌ی خدمات تخصصی و فوق تخصصی دستگاه های ایسر مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلفِ فناوری عرضه می‌دارد. جدیدترین انواع لپ تاپ ایسر و دیگر محصولات در این بخش معرفی خواهند گشت.

سوالات متداول تعمیرات لپ تاپ ایسر

عیب‌یابی کامل و آنالیز تخصصی جزء به جزء قطعات اصلی و جانبی لپ‌ تاپ ایسر، تهیه گزارش فنی از وضعیت لپ‌ تاپ، انجام سرویس‌های جامع و تعمیرات لپ‌ تاپ ایسر، از جمله خدماتی است که می‌توان با حضور در مرکز تعمیر لپ تاپ ایسر در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت از آن‌ها بهره‌مند گشت.

کاربران گرامی می توانند ابهامات و پرسش های خویش را از طریق بخش سوالات متداول تعمیرات تخصصی ایسر و یا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ما در میان گذاشته و تخصصی ترین پاسخ ها و راهنمایی های ممکن را دریافت نمایند. سوالات متداول تعمیرات لپ تاپ ایسر نیز در بخش زیر پاسخ داده خواهند شد.

نمایندگی ایسر

نمایندگی ایسر در ایران در تلاش است تا با به کارگیری تمام توان و امکانات خویش خدمات مورد نیاز را متناسب با سلایق و خواست کاربران به آنها ارائه دهد. نمایندگی ایسر در ایران تجهیزات خویش را همگام با پیشروی های کمپانی ایسر در ارائه محصولاتی با تکنولوژی‌های نوین و طراحی‌های منحصربه‌فرد، توسعه بخشیده و در تکاپو است تا با حرکت رو به جلو و گسترش امکانات خویش، رضایت بیش از پیش کاربران را کسب نماید.