اشتراک گذاری

تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا

تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا دربردارندۀ تمامی سرویس های تعمیر، ترمیم و تعویضی است که در فهرست خدمات پس از فروش دستگاه های کپی توشیبا ذکر شده است. دارندگان این دستگاه می توانند صرف‌نظر از نوع و مدل دستگاه خویش به مرکز تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا مراجعه نمایند و تخصصی ترین خدمات و سرویس های مرتبط با دستگاه خویش را دریافت کنند.

فرآیند تعمیر در مرکز تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا، با بررسی و آنالیز قطعات معیوب و اختلالات پیش آمده در مکانیزم دستگاه آغاز می‌گردد و با ورود مهندسان و اِعمال تمامی تعمیراتِ مورد نیاز پایان می‌پذیرد.

تلفیق دو مجموعه در مرکز تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا، یعنی بکارگیری نوین ترین «متدهای تعمیر» و «تجهیزات سرویس» سبب گشته تا غالب اختلالات سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری این دستگاه ها به بهترین شکل و با صرف مدت زمانی اندک در این مرکز رفع و برطرف گردند.

خدمات تخصصی تعمیر دستگاه کپی توشیبا

تعمیر مین برد دستگاه فتوکپی توشیبا

کیفیت تعمیر مین برد دستگاه فتوکپی تعمیر دستگاه فتوکپی Toshiba در این واحد ضمن تجربه و تخصص کارشناسان، مرهون ابزارآلات پیشرفته‌ای است که مطابق با به‌روزترین فناوری‌های تعمیر، تهیه و خریداری شده‌اند. این امر ضمن سرعت‌بخشی و کیفیت‌دهی به خدمات ارائه شده، رضایت مشتریان این مرکز را در پی داشته است.

تعمیر مین برد دستگاه فتوکپی تعمیر دستگاه فتوکپی Toshiba در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می‌پذیرد که به دلیل حضور در دوره‌های تخصصی و کارشناسی، مهارت تعمیر این بخش از دستگاه را بر اساس متدهای روز دنیا آموخته و از این راهرو موفق به بازیابی کیفیت اولیه کپی های توشیبا گشته‌اند.

تست محتوایی و پایه ای اختلالات جهت تشخیص شکستگی های برد الکترونیکی با استفاده از اسیلوسکوپ، سیگنال ساز، آمپرسنج، ولت متر و نرم افزارهای عیب یابی تخصصی از خدمات ارائه شده در واحد تعمیر مین برد کپی توشیبا است که به همراه ضمانت و گارانتی برای مراجعان توسط کارشناسان مرکز تعمیر دستگاه فتوکپی Toshiba انجام می پذیرد.

شارژ کارتریج فتوکپی توشیبا

خدمات تخصصی شارژ کارتریج فتوکپی توشیبا در این مرکز با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات و به دست تیمی از مجرب ترین کارشناسان تعمیر انجام می پذیرد. استفاده از بهترین تونرها و رعایت استانداردهای این حوزه سبب گشته تا مرکز شارژ کارتریج فتوکپی توشیبا بدل به انتخاب نخست کاربران گردد.

در مرکز تعمیر دستگاه فتوکپی Toshiba، خدمات مرتبط با سرویس و شارژ کارتریج نظیر تخلیه‌ کامل تونر باقیمانده داخل کارتریج صرفاً با دستگاه مخصوص انجام می پذیرد. بعلاوه سلامت کلیه قطعات داخل کارتریج پیش از اقدام به شارژ مورد بررسی قرار می گیرند.

سرویس تخصصی کلیه قطعات کارتریج جهت بهینه سازی عملکرد دستگاه و کاهش استهلاک قطعات، تعمیر و تعویض قطعات مصرفی کارتریج ها جهت کاهش هزینه مصرفی، بروز رسانی قطعات و کیت های کارتریج در صورت ارائه از سوی کمپانی های سازنده جهت رفع اختلالات و مواردی از این دست برخی از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با دستگاه فتوکپی توشیبا است که متقاضیان می توانند با ثبت درخواست خویش (از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت) از آنها بهره مند گردند.

تعمیر یونیت فیوزینگ دستگاه کپی توشیبا

اگر با دستگاه های کپی کار کرده باشید حتما متوجه شده اید که کاغذ کپی گرفته شده در ثانیه های نخست گرم است. علت این گرما وجود قطعه ای به نام فیوزینگ است که کاغذ در حین کپی شدن می بایست از زیر آن عبور کند.

فیوزینگ ها در گذشته از یک لامپ گرم کننده درون هات رولر تفلون شده و پرس رولر تشکیل شده بودند، اما امروزه جای لامپ را یک المنت گرم کننده و جای هات رولر را هم فیوزر فیلم در فیوزینگ گرفته اند که کار آن را آسانتر و بهتر کرده اند اما پرس رولر مثل همان مدل قدیم است.

برخی از تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این قطعه که در مرکز تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا ارائه می گردد عبارت است از: تعمیر و تعویض هاترولر، تعویض و تعمیر بوش هاترولر، تعمیر و تعویض بلبرینگ هاترولر و پرس، تعویض و تعمیر ترمیستور، تعمیر و تعویض لامپ فیوزینگ، تعویض و تعمیر ناخنک هاترولر و پرس، تعمیر و تعویض پوسته فیوزینگ، تعویض و تعمیر پاک کننده پر، تعمیر و تعویض ابری هاترولر، تعویض و تعمیر پرس و… .

تعمیر و تعویض کاغذکش دستگاه فتوکپی توشیبا

در صورتی که بررسی دستگاه و تست آن کارشناسان ما را به این نتیجه برساند که امکان بهسازی و تعمیر کاغذکش کپی توشیبا وجود ندارد، با کسب اجازه از صاحب دستگاه، اقدامات لازم جهت تعویض کاغذکش کپی توشیبا آغاز خواهد شد. در صورت نیاز به تعویض، قطعه موردنظر از انبار واقع در مرکز تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا با ضمانت اصل و اورجینال بودن تهیه شده و در روند تعویض بکار خواهد رفت.

اگرچه کار انتقال کاغذ در دستگاه کپی به عهده کاغذکش هاست (شامل کاغذکش ورودی و کاغذکش خروجی) لیکن توجه داشته باشید که گیر کردن کاغذ در دستگاه کپی لزوماً به معنای خرابی این بخش از دستگاه نیست و ممکن است ناشی از بروز ایراد در سایر بخش های دستگاه باشد.

سرویس های تخصصی تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا

دارندگان دستگاه کپی توشیبا می توانند در صورت بروز هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه خویش به دو شیوه «تعمیر در محل» و یا «سرویس در تعمیرگاه» از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا بهره مند گردند.

به دلیل ابعاد و وزن بالای دستگاه های کپی، غالب تعمیرات انجام شده بر روی این دستگاه به صورت تعمیر کپی در محل انجام می پذیرد. در مورد اشکالات جزیی این دستگاه اشکالاتی که در قطعه ای خاص ظاهر می شود این امکان وجود دارد که قطعه معیوب از دستگاه جدا شده و تحویل کارشناسان ما در مرکز تعمیرات دستگاه فتوکپی توشیبا گردد تا اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر بر روی آن اِعمال گردد.

متدهای به کار رفته در مرکز تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا پس از آنالیز دستگاه‌های کپی بی‌شماری جمع‌آوری و تدوین گشته ‌اند از این‌رو مجموعه‌ای از بهترین شیوه‌های تعمیر هستند. تسلط کارشناسان مرکز تعمیرات دستگاه فتوکپی Toshiba بر نوین‌ترین متدها این امکان را فراهم آورده تا غالب اختلالات سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری دستگاه های کپی این برند به بهترین شیوه رفع و برطرف گردند.

تعمیرگاه مجاز فتوکپی توشیبا

اگرچه دستگاه‌های کپی توشیبا، به دلیل کیفیت بالای ساخت و قطعات به کار رفته در آن‌ها‌، به ندرت دچار نقص و خرابی می ‌گردند لیکن این تجهیزات نیز به تدریج و با گذشت عمر مفیدشان، نیاز به ترمیم و تعمیر پیدا میکنند.

در صورتی که شما نیز از دارندگان دستگاه کپی توشیبا هستید و در حال حاضر برخی از اجزاء این دستگاه دچار نقص و اختلال در عملکرد گشته، بهتر است جهت ترمیم و تعمیر این دستگاه به یکی از مراکز مجاز و معتبر تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا مراجعه نمایید. زیرا عدم مراجعه به تعمیرگاه مجاز فتوکپی توشیبا ممکن است تبعات جبران‌ناپذیری داشته باشید و امکان ترمیم و تعمیر دستگاه را به دلیل دستکاری‌های ناشیانه و ناآزموده، برای همیشه از میان ببرد.

مرکز تعمیر دستگاه فتوکپی توشیبا یکی از پیشرفته ترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات مرتبط با این دستگاه است که به دلیل برخورداری از تجهیزات روز دنیا، ظریف ترین و کارآمدترین سرویس های تعمیر را به همراه گارانتی و ضمانت ارائه می دهد.

واحدهای تعمیرات توشیبا

مرکز تعمیرات توشیبا یکی از مراکز تخصصی ارائه دهنده خدمات تعمیر به کاربران توشیبا است که کلیه خدمات خویش از جمله خدمات مرتبط با تعمیر دستگاه فتوکپی Toshiba را بر اساس ضوابط و استانداردهای مطرح شده از سوی کمپانی سازنده به کاربران خویش ارائه می دهد.

این مرکز فعالیت خود را همزمان با ورود دستگاه‌های توشیبا به درون کشور آغاز کرده و همگام با تکنولوژی‌های به‌کار رفته در این صنعت، تجهیزات و ابزار خود را به‌روز رسانی ساخته است. تعمیرات توشیبا در این مرکز به دلیل اطمینان از سطح مهارت و خُبرگی کارشناسان تعمیر با گارانتی و ضمانت انجام می پذیرد. محدوده زمانی گارانتی خدمات در این مرکز بسته به نوع تعمیرات متفاوت بوده و بازه های زمانی متعددی را شامل می گردد.

نمایندگی توشیبا

نمایندگی توشیبا در ایران کادری از برترین و حرفه ای ترین مهندسان حوزه تعمیر و فروش را به همکاری فراخوانده است تا ارائه دهنده بالاترین سطح کیفی خدمات به کاربران توشیبا باشد. تلاش های شبانه روزی کارشناسان ما در نمایندگی توشیبا در ایران به بار نشسته است و در حال حاضر شما هموطنان گرامی می توانید با حضور در این مرکز تمامی خدمات تخصصی مورد نیاز خویش را دریافت نمایید.

خدمات ارائه شده در نمایندگی توشیبا در ایران شامل دو حوزه فروش و تعمیر توشیباست که از تمامی تولیدات این شرکت نظیر تلویزیون، لپ تاپ، تلفن همراه، مانیتور، دستگاه فتوکپی و… پشتیبانی می کند.

5/5(1 امتیاز)